Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Velká cena Austrálie byla zrušena, pojede se místo ní jiný závod

Velká cena Austrálie musela být kvůli nepříznivé pandemické situaci a s tím spojenými opatřeními zrušena.

velka-cena-australie
Zdroj: Sport Aktuálně

Původně se Velká cena Austrálie měla jet (jako vždy) v březnu, odtud však byla kvůli Covid-19 přesunuta až na listopad. Vedoucí závod však nyní shledali, že kvůli restrikcím spojenými s koronavirovou pandemií, především potom kvůli podmínkám pro překračování hranic, závody v Down Under budou muset zrušit.

Vedoucí pracovníci Formule 1 uvedli, že stále počítají s dodržením plánovaného kalendáře, tedy se 23 závody.

Na jakém okruhu by se měly jet náhradní závody zatím není známo, ovšem hojně se spekuluje o zdvojení Velké ceny USA, tedy o okruhu v texaském Austinu. Pokud by se spekulace ukázaly jako pravdivé, náhradní závody by se jely v termínu od 15. do 17. října, tedy týden před plánovanou Velkou cenou USA.

  Jatka v Maďarsku vyhrál Ocon, Hamilton doháněl špatné rozhodnutí na startu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Ugandský vzpěrač Julius Ssekitoleko, který se ztratil před několika dni z olympijské výpravy Ugandy, byl nalezen.

Motosport

Velkou cenu Velké Británie definovala kolize v prvním kole závodu. Lewis Hamilton v ní zavadil o zadní kolo svého největšího soka Maxe Verstappena a...

Motosport

Do historicky prvního sprintu Formule 1, který se jel v rámci Velké ceny Velké Británie, vstupoval na prvním místě Lewis Hamilton, na druhém místě...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama