Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Superpočítač předpověděl, že Česko vyhraje EURO 2021

Superpočítač společnosti Sportradar předpověděl, že Česko se stane vítězem turnaje EURO.

cesko-vs-chorvatsko
Zdroj: iDnes

Pokud si myslíte, že se jedná o absurdní informace, potom zadržte. Ten samý superpočítač totiž předpověděl celkem pět přesných výsledků v základních skupinách EURO a to včetně výhry Belgie nad Ruskem 3:0 a Francie nad Německem 1:0. A dále se mu podařilo natipovat celkem deset správných vítězů.

Simulaci pohánějí umělá inteligence a strojové učení, které čerpá z historické databáze společnosti Sportradar obsahující detailní záznamy z posledních dvaceti let.

„Fotbalové zápasy v simulované realitě odrážejí aktuální formu týmů a normální podmínky zápasu, přičemž za použití historických dat za více než deset let nazpět lze získat nesmírný počet datových bodů. Simulovaná realita nám dává možnost modelovat, jak by probíhaly zápasy na skutečných stadionech”.

“Výsledky ze zápasů základní skupiny přitom dokazují, že simulovaná realita není do počtu, ale umí být opravdu přesná“ uvedl společnosti Sportradar pro Evropu, Střední východ, Afriku a Latinskou Ameriku.

  Jack Grealish se snaží dostat do klubu, který nenávidí
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama