Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Superpočítač předpověděl, že Česko vyhraje EURO 2021

Superpočítač společnosti Sportradar předpověděl, že Česko se stane vítězem turnaje EURO.

cesko-vs-chorvatsko
Zdroj: iDnes

Pokud si myslíte, že se jedná o absurdní informace, potom zadržte. Ten samý superpočítač totiž předpověděl celkem pět přesných výsledků v základních skupinách EURO a to včetně výhry Belgie nad Ruskem 3:0 a Francie nad Německem 1:0. A dále se mu podařilo natipovat celkem deset správných vítězů.

Simulaci pohánějí umělá inteligence a strojové učení, které čerpá z historické databáze společnosti Sportradar obsahující detailní záznamy z posledních dvaceti let.

„Fotbalové zápasy v simulované realitě odrážejí aktuální formu týmů a normální podmínky zápasu, přičemž za použití historických dat za více než deset let nazpět lze získat nesmírný počet datových bodů. Simulovaná realita nám dává možnost modelovat, jak by probíhaly zápasy na skutečných stadionech”.

“Výsledky ze zápasů základní skupiny přitom dokazují, že simulovaná realita není do počtu, ale umí být opravdu přesná“ uvedl společnosti Sportradar pro Evropu, Střední východ, Afriku a Latinskou Ameriku.

  Aféra kolem velkoklubu. Jak Barcelona začala ztrácet na lesku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama