Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Česko podlehlo Anglii nejtěsnějším možným rozdílem

V druhé minutě zápasu se dostal do trháku Sterling, který dloubáčkem přehodil brankáře Vaclíka, míč však trefil pouze tyč. Na několik dalších minut se hra naštěstí uklidnila, Češi kombinovali před pokutovým územím soupeře, k výraznější šanci se však nedostali.

skysports-declan-rice-england_4802182
Zdroj: Sky Sports

Ve 12. minutě jsme ovšem už tak šťastní nebyli. Jack Grealish z levé strany odcentroval do vápna, kde už byl připravený Raheem Sterling, který hlavičkou dával míč do prázdné brány.

Na začátku 28. minuty si Tomáš Holeš posunul míč kousek vedle obránce a zpoza velkého vápna vyslal dalekonosnou střelu, ta však svůj cíl nenašla, ačkoliv vypadala velice nebezpečně.

Pětatřicátá minuta přinesla další ohrožení brány, tentokrát z kopačky Tomáše Součka, k němuž se dostal ohrožený míč. Jeho střela ovšem mířila lehce mimo bránu.

Do další šance se dostali také Angličané, když se kousek od brány do míče opřel Harry Kane. Tomáš Vaclík byl ovšem připraven a střelu v pohodě vyrazil. Do konce poločasu se již nic nestalo.

Druhý poločas byl potom až překvapivě nudný. Anglie si úzkostlivě střežila pokutové území, sama se pak dopředu nijak nehnala. Střel na bránu bylo minimum, Anglie na naši bránu dokonce vůbec nevystřelila. Výsledek 1:0 tak zůstal.

Česko i navzdory prohře postoupilo do vyřazovací fáze skrze tabulku třetích týmů.

  Jack Grealish se snaží dostat do klubu, který nenávidí
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama