Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Česko si jede do Anglie pro jistotu postupu

Výběr České republiky je na tom před posledním zápasem stejně jako Anglie. Na rozdíl od Albionu jsou ovšem pro Čechy čtyři body poměrně nadstandardní. Česko se veze na vlně lehké euforie a v tomto zápase si může pojistit postup do vyřazovací fáze (pokud se nerozhodne už v předešlých zápasech tím, že Češi dostanou jistotou v podobě postupu skrze tabulku třetích týmů). Čechům stačí remíza. Podaří se?

cesko-vs-anglie
Zdroj: ČT Sport

Česko

Zatím není jasné, zdali Česko bude muset bodovat, nebo do zápasu půjde s jistotou postupu. Tato skutečnost by silně zamíchala kartami, v případě jistoty postupu by Češi, po vzoru například Itálie, poslední zápas mohli odehrát s výraznými změnami sestavy.

Trenérovi Jaroslavu Šilhavému budou k dispozici všichni hráči kromě Michala Sadílka. Tomáš Souček je po karambolu v zápase proti Skotsku do zápasu připraven.

Protože Alex Král hraje zjevně bez formy, nabízí se možnost od začátku zápasu poslat do hry Tomáše Holeše.

Rozbor zápasu s predikcí: 🇨🇿 Česko – Anglie 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Anglie

Anglie je zvučnými jmény nabytý tým, který ani náznakem nenaplňuje všechna očekávání. Situace na Ostrovech je pro hráče velmi nepříjemná, po remízovém zápase se Skotskem fanoušci na anglickou reprezentaci bučeli.

Tristní je především produktivita Anglie, kdy v úvodních dvou zápasech dokázali vstřelit pouze jeden gól. Nedaří se ani kapitánovi týmu Harrymu Kaneovi, ale trenér Southgate ho z nějakého důvodu nechce vyměnit, byť zajímavé varianty se mu nabízí.

Hlavnímu trenérovi by již měli být k dispozici Jordan Henderson a Harry Maguire, kteří se snažili dostat do zápasového tempa.

Phil Folden je v karetním ohrožení a tak by se fanoušci mohli dočkat kýžené změny – nasazení Jacka Grealishe.

Shrnutí

Česko s Anglií se dost možná utkají o možný postup ze skupiny (pokud nebude rozhodnuto s předstihem). Oběma týmům by k jistotě postupu stačila remíza, ovšem nedá se čekat, že by se s ním celky spokojily. To se týká především Albionu, který bude hrát také o svoji čest.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Česko v zápase musí být velmi opatrné, aby zápas neskončil porážkou 5:0 jako v posledním vzájemném zápase na hřišti Anglie.

Anglie je v zápase velký favorit. Otázka je, jak to bude s motivací. Nejpravděpodobnější je ovšem za všech okolností výhra Anglie.

  Bývalému fotbalistovi hrozí vězení za to, že předstíral svojí smrt
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama