Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Zápas mezi Francií a Německem bavil, největší pozornost na sebe stáhl Rudiger

Zápas mezi Francií a Německem skončil nejtěsnějším možným rozdílem. Za jediným gólem Francie navíc stál německý obránce Mats Hummels, který nešťastně odkopnul centr Hernandeze. Největší pozornost si ovšem po zápase uzmul německý obránce Rüdiger. 

pogba
Zdroj: Eminetra Canada

Rüdiger totiž v jednom okamžiku přistoupil k Paulu Pogbovi a pravděpodobně ho kousl do ramene. Pogba incident okamžitě reklamoval u rozhodčích, ten však nic nezahlédl.

Fotbaloví fanoušci na rozdíl od rozhodčích disponují technikou, díky níž Rüdigera usvědčili. Co myslíte vy? Kousnul Rüdiger svého protihráče, nebo se mu pouze přiblížil?

Rudiger

Zdroj: Swift Headline

 

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama