Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Barbora Krejčíková porazila Marii Sakkariovou a postoupila do finále French Open

Barbora Krejčíková, která si na tenisových dvorcích zatím vydobyla pověst spíše jako kvalitní deblová hráčka, dnes všem škarohlídům ukázala, že má i na dvouhru. Postoupila totiž do finále French Open.

krejcikova-barbora
Barbora Krejčíková zaznamenala nebývalý úspěch, když postoupila do finále French Open. / Zdroj: WTA

V semifinále Barbora Krejčíková potkala svalnatou řeckou hráčku Marii Sakkariovou. A chvíli to dokonce vypadalo, že zápas do vítězného konce nedotáhne, když ve třetím setu odvracela mečbol. Nakonec se však ručičky vah převrátily na její stranu, když v desátém gamu třetího setu výsledek srovnala a zápas v prodloužené hře nakonec vyhrála.

Barbora Krejčíková na konci třetího setu dokonce byla ochuzená o bod za jasný aut její soupeřky Marie Sakkariové. Ani to ji ovšem nijak zvlášť nerozhodilo a při další příležitosti zápas dotáhla do vítězného konce.

Ženské deblové finále je naplánováno na sobotu od 15:00 hodin. Zápas bude vysílat program ČT 2.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Tenis

Novak Djokovič se ve čtvrtfinále utkal s italským tenistou Mateem Berrettinim a ačkoliv zápas měl poměrně hladký průběh, neudržel nervy na uzdě.

Tenis

Daniil Medvedev vypadl ve čtvrtfinále French Open, když v zápase se Stefanosem Tsitsipasem neuhrál ani set. Nepříznivý výsledek přitom neunesl a rozčiloval se na...

Tenis

Osaka již před French Open oznámila, že nehodlá komunikovat s novináři. Po prvním kole také na tiskovou konferenci nedorazila a přišla první pokuta. Spolu...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama