Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Lotyšsko otočilo, fanoušci na MS v hokeji budou!

Lotyšská vláda znovu jednala o přítomnosti fanoušků na hokejovém Mistrovství světa a tentokrát návrhu dala zelenou. To znamená, že od 1. června se do hokejových hal v Rize dostanou první fanoušci, má to ovšem některá omezení.

ms-v-hokeji-s-fanousky
Zdroj: blesk.cz

Fanoušci, kteří se budou chtít dostat na zápasy Mistrovství světa v hokeji, budou při vstupu na stadion muset doložit potvrzení o očkování či o prodělání nemoci od doktora. Co se týče očkování, na vstup budou mít nárok pouze lidé, kteří mají za sebou i druhou dávku vakcíny, či kteří jsou minimálně 3 týdny po první aplikované dávce.

Jak už to tak bývá, omezení se budou týkat také kapacity hokejových hal. V menší hale, ve které hraje i naše výprava, najednou bude moci být pouze 1058 diváků, ve větší hale potom celkem 2660 lidí (mimo pracovníků na stadionu, tedy čistě jenom fanoušků).

Protože o MS je velký zájem, sehnat lístky nebude snadné. Proto pokud se chystáte přímo do dění hokejového MS v hokeji, doporučujeme vám, abyste si lístky zajistili předem, například přes některou z cestovních kanceláří.

  Utajená svatba hokejisty Plekance a tenistky Šafářové! Při zásnubách málem podpálil barák!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Česko ve čtvrtfinále EURO 2020 prohrálo s výběrem Dánska 2:1 a na turnaji končí. Naopak Dánové po dvou prohrách v základní skupině budou hrát o medaile.

EURO

Zatímco většina lidí se v sobotu chystá na zaslouženou dovolenou, naši fotbalisté se připravují na další z klíčových zápasů EURO. A tentokrát před sebou mají ještě...

EURO

Nizozemsko do zápasu vstoupilo aktivně, ovšem jejich nápor začal rychle ovadat. Později v prvním poločasu se hra vyrovnala, ale moc gólových šancí nebylo, a když...

EURO

Česko v osmifinále EURO 2020 narazí na Nizozemsko, realizační tým, fanoušci, fotbaloví odborníci i samotní hráči jsou přitom plni optimizmu. Na Nizozemsko prý historicky...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama