Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Rusko posiluje ze zámoří, těší se i na pomoc elitního útočníka!

Play-off NHL má za sebou první dohrané série, což některým týmům dává možnost dodatečného posílení. Po několika posilách ze zámoří sáhlo i Rusko, které má na aktuální soupisce místo ještě pro čtyři hráče. V noci nad ránem z play-off vypadl také Washington a tak je na místě otázka – dorazí také Ovečkin?

tarasenko-rusko
Místo Ovečkina ruská Sborná vyhlíží Tarasenka / Zdroj: Bleachreport

Nebudeme vás zbytečně napínat, majitel tří zlatých, dvou stříbrných a čtyř bronzových medailí s díky odmítl, protože potřebuje doléčit několik zranění. Namísto něj však svoji účast přislíbili jiní elitní borci. Mezi všemi se vyjímá Vladimir Tarasenko, tahoun St. Louis Blues, které nestačilo na Laviny.

Vedle Tarasenka pak dorazí obránce Dmitrij Orlov a brankář Ilja Samsonov, což je z pohledu Rusů obrovská úleva. Právě na pozici brankářů totiž Ruská Sborná cítila největší slabost, číst jsme o tom mohli prakticky v každém ruském sportovním magazínu.

Rusko svůj další zápas odehraje 26. 5. v 15:15 hodin, dost možná už s avizovanými posilami.

Číst
Český hokejista Petr Vrána našel náhradu za utonulou manželku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Hokej

Šéf IIHF Luc Tardif oznámil, že Rusko a Bělorusko se nebude moci zúčastnit ani následujícího Mistrovství světa v hokeji.

Hokej

Finský komentátor Tero Kainulainen se rozhodl ignorovat ruského hokejistu Alexandera Ovečkina za podporu invaze ruských vojsk na Ukrajinu. 

Hokej

Jsou tomu již téměř tři týdny, co ruská vojska napadla Ukrajinu a rozpoutala válku. Během té doby se téměř celý svět sjednotil proti ruskému...

Hokej

Zatímco celý svět odsuzuje ruskou invazi na Ukrajinu a jejího hlavního strůjce Vladimíra Putina, Alexander Ovečkin se na sociálních sítích prezentuje společnou fotografií. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama