Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Rusko posiluje ze zámoří, těší se i na pomoc elitního útočníka!

Play-off NHL má za sebou první dohrané série, což některým týmům dává možnost dodatečného posílení. Po několika posilách ze zámoří sáhlo i Rusko, které má na aktuální soupisce místo ještě pro čtyři hráče. V noci nad ránem z play-off vypadl také Washington a tak je na místě otázka – dorazí také Ovečkin?

tarasenko-rusko
Místo Ovečkina ruská Sborná vyhlíží Tarasenka / Zdroj: Bleachreport

Nebudeme vás zbytečně napínat, majitel tří zlatých, dvou stříbrných a čtyř bronzových medailí s díky odmítl, protože potřebuje doléčit několik zranění. Namísto něj však svoji účast přislíbili jiní elitní borci. Mezi všemi se vyjímá Vladimir Tarasenko, tahoun St. Louis Blues, které nestačilo na Laviny.

Vedle Tarasenka pak dorazí obránce Dmitrij Orlov a brankář Ilja Samsonov, což je z pohledu Rusů obrovská úleva. Právě na pozici brankářů totiž Ruská Sborná cítila největší slabost, číst jsme o tom mohli prakticky v každém ruském sportovním magazínu.

Rusko svůj další zápas odehraje 26. 5. v 15:15 hodin, dost možná už s avizovanými posilami.

  Utajená svatba hokejisty Plekance a tenistky Šafářové! Při zásnubách málem podpálil barák!
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Hokej

Semifinálové zápasy MS v hokeji jsou za námi. Jak zápasy dopadly a kdo se dostal do finále?

Hokej

Češi za sebou mají čtvrtfinálový zápas proti Finsku. V zápase nebyli jasně horším týmem, ale kvůli soustředěnému výkonu Finů nedokázali dát jedinou branku a jedou...

Hokej

Protože jsou dohrány všechny zápasy, které byly relevantní k určení našeho soupeře pro čtvrtfinále, nyní již víme, proti komu budeme hrát v prvním kole vyřazovací části.

MS v hokeji

Do první třetiny vstoupilo aktivněji Dánsko, které dobře bruslilo, rychle napadalo a vytvořilo si i několik zajímavých šancí. Ve čtvrté minutě hry Dánsko svou...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama