Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Jastremská se z dopingu chce vykroutit historkou o sexu s přítelem

Mladá talentovaná ukrajinská tenistka Dajana Jastremská, která nedávno od mezinárodní tenisové federace ITF dostala kvůli dopingu dlouhý zákaz startu, se podle německého deníku Spiegel chystala z dvouletého trestu zákazu činnosti vykroutit historkou o sexu s přítelem.

dajana-jastremska
Dajana Jastremská podle deníku Spiegel spřádá plány jak se vyhnout dopingovému trestu. / Zdroj: sport.cz

Nyní již bývalý přítel byl podle jeho slov kontaktován otcem Dajany Jastremské s žádostí, aby před porotou uvedl, že anabolické steroidy, za které Jastremská dostala zákaz činnosti, užil on. Jednadvacetiletá teniska pak měla tvrdit, že steroidy se do jejího těla dostaly sexuálním stykem.

Dajana Jastremská tuto historku podpořila tvrzením na svém twitterovém účtu, kde uvedla, že podle jejích informací z laboratoře je naprosto jasné, že dopingový nález odpovídá nálezu z kontaminace. Tato slova by však podle některých médií Jastremské mohla ještě přitížit, protože uvádění falešných informací ve snaze ovlivnit další slyšení je trestáno prodloužením zákazu činnosti.

Celá situace je ještě zamotanější kvůli tomu, že bývalý přítel Dajany Jastremské přestal komunikovat. Redaktor deníku Spiegel si ovšem za svým článkem stojí.

Dajana Jastremská odehrála svůj poslední soutěžní zápas v listopadu.

Číst
Další zkrat Kyrgiose: Hádka s rozhodčím, rozsekaná raketa
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama