Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Jastremská se z dopingu chce vykroutit historkou o sexu s přítelem

Mladá talentovaná ukrajinská tenistka Dajana Jastremská, která nedávno od mezinárodní tenisové federace ITF dostala kvůli dopingu dlouhý zákaz startu, se podle německého deníku Spiegel chystala z dvouletého trestu zákazu činnosti vykroutit historkou o sexu s přítelem.

dajana-jastremska
Dajana Jastremská podle deníku Spiegel spřádá plány jak se vyhnout dopingovému trestu. / Zdroj: sport.cz

Nyní již bývalý přítel byl podle jeho slov kontaktován otcem Dajany Jastremské s žádostí, aby před porotou uvedl, že anabolické steroidy, za které Jastremská dostala zákaz činnosti, užil on. Jednadvacetiletá teniska pak měla tvrdit, že steroidy se do jejího těla dostaly sexuálním stykem.

Dajana Jastremská tuto historku podpořila tvrzením na svém twitterovém účtu, kde uvedla, že podle jejích informací z laboratoře je naprosto jasné, že dopingový nález odpovídá nálezu z kontaminace. Tato slova by však podle některých médií Jastremské mohla ještě přitížit, protože uvádění falešných informací ve snaze ovlivnit další slyšení je trestáno prodloužením zákazu činnosti.

Celá situace je ještě zamotanější kvůli tomu, že bývalý přítel Dajany Jastremské přestal komunikovat. Redaktor deníku Spiegel si ovšem za svým článkem stojí.

Dajana Jastremská odehrála svůj poslední soutěžní zápas v listopadu.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama