Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

MMAster league nyní na Tipsport

Pokud se řadíte mezi milovníky bojových sportů a MMA obzvláště, pak můžete využít jedinečné nabídky a především novinky. V současné době můžete vedle Oktagonu sledovat také MMAste League, která je navíc nyní dostupná také na Tipsportu.

MMAster league nyní na Tipsport
MMAster League galavečery | zdroj: kaocko.cz

Co je MMAster League?

Tato organizace toho nabízí skutečně mnoho. V kostce se ale jedná o kompletní servis kolem sportovní kariéry bojovníka. To se samozřejmě dočtete na jejich webových stránkách. Vedle toho ale začíná tato organizace také pořádat MMA galavečery, které můžete sledovat na TV Tipsport. Vedle toho si můžete na bojovníky také vsadit, což je rozhodně pozitivum.

Dvořák či Kincl

Právě tito dva bojovníci „vzešli“ díky této organizaci. Dá se proto očekávat, že MMAster League vezme pod svá křídla další velké talenty, kteří si nejdříve okusí svět MMA v rámci jejich galavečerů, později se třeba přesunou pod věhlasnější organizace až třeba přímo do UFC.

MMAster league nyní na Tipsport

Čeká nás třetí galavečer MMAster League! | zdroj mmasters.cz

Nutno podotknout, že tato organizace není pouze o MMA. Soutěží se zde také například v K1. Galavečery tak nepatří pouze jednomu stylu ale hned několika. I to by mohlo přilákat mnohé diváky i zápasníky.

MMAster League vol.3

Již 7.5 se uskuteční třetí galavečer této organizace. Ten bude sice patřit převážně MMA, uvidíme zde ale také souboj Němečka proti Naswetterovi v K1! Celkem nás čeká hned devět dechberoucích duelů. Na jejich vítěze si tedy můžete vsadit už nyní!

Číst
Procházka navážil a čeká na zápas o UFC titul
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama