Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Tragédie v rodině kapitána Třince Vrány! Utonula mu manželka!

Utkání 50. kola mezi Oceláři z Třince a Vervou Litvínov bylo prozatím odloženo. Slezský klub potvrdil, že za tím stojí tragické úmrtí manželky Petra Vrány.

Tragédie v rodině kapitána Třince Vrány! Utonula mu manželka!
Tragédie v rodině kapitána Třince Vrány! Utonula mu manželka! (zdroj: isport.cz)

Do WERK Areny dorazily oba týmy, i když třinečští nebyli zapsáni na oficiální zápasovou soupisku. Zdrcení odjížděli ze zimního stadionu a v půl deváté klub oznámil na sociálních sítích úmrtí kapitánovy manželky.

„S obrovským smutkem jsme přijali zprávu o tragickém úmrtí v rodině Petra Vrány. Nečekaná a tragická událost se odehrála za dosud nevyjasněných okolností. Klub s ohledem na soukromí hráče nebude zveřejňovat žádné další podrobnosti,“ uvedli HC Oceláři Třinec v krátkém prohlášení.

Vránova manželka Lindsey se měla údajně utopit po tom, co na zamrzlé nádrži zachraňovala štěně, které se tam rozběhlo.

„Můžeme potvrdit, že jsme asi půl hodiny po poledni obdrželi oznámení o ženě, která se topila ve vodní nádrži Slezská Harta. Byly tam veškeré složky IZS, které velmi intenzivně dělaly vše proto, aby ženu pod hladinou našly. Bohužel se ji nepodařilo nalézt živou. Ženu se podařilo nalézt po hodině až hodině a půl,“ řekla tisková mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Oceláři byli před včerejším utkáním Sparty první, po výhře nad Motorem je ale pražský klub v tabulce přeskočil. Verva je jedenáctá a postup do předkola play-off má již zajištěný. Duel mezi dvěma celky byl zatím odložen na neurčito.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama