Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Biatlon

Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu!

Bývalá úspěšná biatlonistka a dvojnásobná mistryně světa Gabriela Koukalová dnes v ranním vysílání Nový den na Primě oznámila radostnou novinu! Se svým novým přítelem Milošem čekají dítě!

Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu!
Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu! (zdroj: pinterest.com)

Jsou to sotva čtyři měsíce, co pár Gabriela Koukalová a Petr Koukal oznámil, že se budou rozvádět. Do konce října byli již od sebe. Teď ji ale čekají veselejší chvíle. Minulý měsíc oznámila, že už nějakou dobu randí se svým přítelem Milošem, se kterým nyní očekávají potomka.

Nová láska

„Jsem s partnerem šťastná a plánujeme společnou budoucnost,“ povídala Soukalová už začátkem února. Další žhavou novinku oznámila o pouhý měsíc později, nový pár čeká miminko, uvedla ve vysílání na CNN Prima News. „S Milošem se známe už několik let, byli jsme hodně blízcí přátelé. Spoustu posledních let pracoval v gastronomii,“ prozradila bývalá biatlonistka.

Neporozumění 

S devítinásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem se rozvedla po čtyři roky trvajícím sňatku. Prý měli každý jinou představu o společné budoucnosti. „Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času,“ uvažovala minulé září.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama