Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Biatlon

Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu!

Bývalá úspěšná biatlonistka a dvojnásobná mistryně světa Gabriela Koukalová dnes v ranním vysílání Nový den na Primě oznámila radostnou novinu! Se svým novým přítelem Milošem čekají dítě!

Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu!
Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu! (zdroj: pinterest.com)

Jsou to sotva čtyři měsíce, co pár Gabriela Koukalová a Petr Koukal oznámil, že se budou rozvádět. Do konce října byli již od sebe. Teď ji ale čekají veselejší chvíle. Minulý měsíc oznámila, že už nějakou dobu randí se svým přítelem Milošem, se kterým nyní očekávají potomka.

Nová láska

„Jsem s partnerem šťastná a plánujeme společnou budoucnost,“ povídala Soukalová už začátkem února. Další žhavou novinku oznámila o pouhý měsíc později, nový pár čeká miminko, uvedla ve vysílání na CNN Prima News. „S Milošem se známe už několik let, byli jsme hodně blízcí přátelé. Spoustu posledních let pracoval v gastronomii,“ prozradila bývalá biatlonistka.

Neporozumění 

S devítinásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem se rozvedla po čtyři roky trvajícím sňatku. Prý měli každý jinou představu o společné budoucnosti. „Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času,“ uvažovala minulé září.

  Ruská biatlonistka měla při obětním rituálu zavraždit 15letého chlapce
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama