Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Biatlon

Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu!

Bývalá úspěšná biatlonistka a dvojnásobná mistryně světa Gabriela Koukalová dnes v ranním vysílání Nový den na Primě oznámila radostnou novinu! Se svým novým přítelem Milošem čekají dítě!

Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu!
Gabriela Koukalová je těhotná! 4 měsíce po rozvodu! (zdroj: pinterest.com)

Jsou to sotva čtyři měsíce, co pár Gabriela Koukalová a Petr Koukal oznámil, že se budou rozvádět. Do konce října byli již od sebe. Teď ji ale čekají veselejší chvíle. Minulý měsíc oznámila, že už nějakou dobu randí se svým přítelem Milošem, se kterým nyní očekávají potomka.

Nová láska

„Jsem s partnerem šťastná a plánujeme společnou budoucnost,“ povídala Soukalová už začátkem února. Další žhavou novinku oznámila o pouhý měsíc později, nový pár čeká miminko, uvedla ve vysílání na CNN Prima News. „S Milošem se známe už několik let, byli jsme hodně blízcí přátelé. Spoustu posledních let pracoval v gastronomii,“ prozradila bývalá biatlonistka.

Neporozumění 

Reklama. Posunutím pokračujte.

S devítinásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem se rozvedla po čtyři roky trvajícím sňatku. Prý měli každý jinou představu o společné budoucnosti. „Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času,“ uvažovala minulé září.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama