Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Hokej

Zohorna se vrací do Pardubic, podepsal smlouvu do roku 2025

Dynamo Pardubice na svých internetových stránkách oznámilo, že se mu do svých řad podařilo ulovit Tomáše Zohornu.

tomáš-zohorna
Tomáš Zohorna se vrací do Pardubic. / Zdroj: Dynamo Pardubice

Zkušený útočník na východě Čech podepsal tříletý kontrakt, za Dynamo by tak měl nastupovat až do roku 2025.

Tomáš Zohorna je odchovancem pardubického hokeje, úspěšným reprezentantem a také pamětníkem skvělého Pardubického tažení v roce 2012, kdy Dynamo dosáhlo na titul.

Dynamo Pardubice před novou sezónou přišlo o Lukáše Radila a Matěje Blümela, kteří se dostali do NHL, posílit útok tak bylo jednou z jeho hlavních priorit.

Tomáš Zohorna se vrací domů

Tomáš Zohorna poslední rok hrál za švédský Oskarshamn a už když na sever Evropy odcházel, dával vědět, že pokud se do Čech bude vracet, jeho hlavním cílem budou Pardubice. To se nyní naplnilo.

Český reprezentant Tomáš Zohorna k přestupu uvedl: „Teď přišlo hodně nových hráčů, tým se hodně změnil a měl by být ještě kvalitnější. Je to cítit i od ambicí pro letošní sezonu. Bude to pro mě zajímavé a jsem rád, že se tady buduje tým, který by měl patřit mezi nejlepší v lize. Bude pro mě čest hrát za takový tým a těším se na to, bude to velká výzva“.

Číst
Jaromír Jágr v diskuzi zadupal do země fanouška, který zapochyboval o kvalitě starších hokejistů
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama