Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

Simona Halepová se psychicky složila a ve druhém kole French Open nestačila na neznámou Číňanku

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

simona-halepova

Rumunka po dobře zvládnutém prvním setu začala mít problémy s dýcháním. Na kurt byli povoláni zdravotníci, kteří jí měřili tlak a kontrolovali i další možné problémy, na nic ovšem nepřišli. Následně Simona Halepová dostala zelenou pro pokračování v zápase, to byl ovšem začátek konce.

Halepová se po kolapsu do dobře rozehraného zápasu nedokázala vrátit a své soupeřce velmi rychle podlehla. Následně přiznala, že prodělala panickou ataku.

Halepová se k panické atace přiznala

„Ze začátku jsem hrála dobře, ve druhém setu jsem ještě měla brejk, pak se ale něco stalo. A všechno jsem ztratila. Nečekala jsem to, byla to panická ataka. Nemohla jsem dýchat a neměla jsem úplně jasné vidění toho, co se kolem mě děje“, uvedla Halepová v pozápasovém rozhovoru.

„Nevěděla jsem, jak se s tím vypořádat, protože něco takového se mi moc nestává. Nevím proč k tomu došlo. Ale stalo se. Pak už jsem se nedokázala soustředit, všechno se v ten moment obrátilo. Teď už jsem se z toho oklepala a z téhle epizody jsem se poučila. Nic nebezpečného se mi nakonec nestalo. Takže všechno je v pořádku a můžu se tak zase usmívat. Je to jen tenisový zápas, asi bych teď měla trochu relaxovat“, Halepová dodala.

Číst
Na Thiema přijela policie s podezřením na natáčení porna
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Reklama