Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

De Bruyne dal 4 góly. Oslavil je jako letní posila Haaland

Kevin de Bruyne ve středečním zápase oslavil hattrick po vzoru Erlinga Haalanda, nedávno ohlášené letní posile Manchesteru City.

de-bruyne
De Bruyne se už těší na nového parťáka. / Zdroj: SpySports

Kevin de Bruyne dal ve středečním zápase dokonce hned 4 góly a výrazně tak svému týmu pomohl k vítězství 5:1 nad Wolverhaptonem. Manchester City je už jen krůček k anglickému titulu a bylo to znát i na rozpoložení jeho hráčů.

Právě de Bruyne po hattricku zaběhl k postranní čáře a tam spojeným palcem a ukazováčkem napodobil norského kanonýra a jeho „zenovou“ oslavu gólů.

Na de Bruyneho hattricku bylo zajímavé to, že k němu stačilo pouhých 24 minut herního času.

Konečné skóre na konci zápasu pouze kosmeticky upravoval de Bruyneho parťák Raheem Sterling.

Stylová oslava De Bruyneho

Ryšavý špílmachr k tomu uvedl: „Udělal jsem tu oslavu, protože jsem dal tři góly, to se nestává. Byl to skvělý začátek od týmu i ode mě. Myslím, že jsme odehráli dobrý venkovní zápas. Mám velkou radost“.

Oslavu si můžete prohlédnout ve videu:

Číst
Ronaldo opustil stadion před koncem zápasu a v United rozpoutal další bouři nevole
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Serena Williamsová se po 14 měsících trápení konečně dopracovala výhry, místo dalšího útoku ne mety nejvyšší však naznačila možný konec.

Hokej

Jaromír Jágr je aktivní v různých internetových diskuzích. Nedávno reagoval na smělý příspěvek jednoho z draftovaných hráčů a nyní si "došlápl" na fanouška s...

Fotbal

Fotbalový útočník Mohamed Buya Turay se nedostavil na svou svatbu. Musel plnit povinnosti spojené s jeho angažmá v Malmö.

Basket

Pětiletá basketbalová nadvláda Tomáše Satoranského končí. Basketbalistou roku se stal Jan Veselý.

Hokej

Alexandr Salák strhl poprask na sociálních sítích kvůli způsobu, jakým léčí své problémy se zády. K problému přizval šamana.

Fotbal

Lionel Messi v poslední době nepodává takové výkony, na něž jsme byli zvyklí za dob, kdy hájil dres Barcelony, přesto se mu však povedl...

Reklama