Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Sparťanský Heča? Brankář ze smetiště, psala Česká televize!

Středeční finále českého MOL Cupu, kromě toho že se nakonec ani neodehrálo, přineslo několik šíleností. Kromě jiného také přejmenování brankáře pražské Sparty.

Před začátkem zápasu došlo k průtrži mračen, která ze hřiště v Uherském hradišti udělala doslova bazén.

Když bylo jasné, že zápas bude odložen, hráči se začali bavit jako malí kluci, běhali po hřišti a v kalužích vody jezdili po zadku či po hrudi. Okolo stojící fanoušci vypadali, že by se rádi přidali.

Vedle toho pak Česká televize pořádala alespoň rozhovory s hráči. Jedním z nich byl také sparťanská brankář Milan Heča. A právě tento rozhovor způsobil největší haló, především na sociálních sítích.

Brankář Smetiště FNL

Když Heča mluvil, na obrazovce se v tradiční liště pro jméno objevil nápis: „brankář SMETIŠTĚ FNL“.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Obrovského přehmatu se lidé samozřejmě rychle chytli a začali ho šířit na sociálních sítích.

Česká televize se za přehmat omluvila: „Rádi bychom se nejen AC Sparta Praha a jejím fanouškům – ale všem divákům ČT sport – omluvili za chybnou lištu při rozhovoru brankáře Sparty Milana Heči v rámci odloženého finále MOL Cupu. K podobným situacím by v žádném případě nemělo docházet a v redakci uděláme vše proto, aby se to již nikdy neopakovalo. Šablony lišt tohoto typu bývají editovány dopředu – s pracovními názvy. V přenosovém vozu, kam tyto šablony přišly, si bohužel nevšimli, že název není přichystán pro konkrétní zápas a konkrétního hráče. A pak už lišta s touto chybou doplula i do živého vysílání“.

Zdali České televizi věřit, že se jednalo pouze o tranzitní chybu, nikoliv o interní vtípek, necháme na vás.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Číst
Trenér Klopp prodloužil smlouvu v Liverpool až do roku 2026
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Lotyšský gólman Elvis Merzlikins si během rozhovoru pro server sportacentrs.com postěžoval na kvalitu hotelu, v němž jsou s jeho týmem ubytovaní.

Motosport

Pilot Formule 1 Charles Leclerc nemůže prolomit prokletí, které se ho drží v jeho rodné zemi. 

Atletika

Zuzana Hejnová, dvojnásobná mistryně světa a bronzová medailistka z Olympijských her ukončila kariéru.

Fotbal

Je to jen pár dnů, co bylo oficiálně oznámeno, že norský kanonýr Erling Haaland se od července stane hráčem Manchesteru City. Kromě anglického celku...

Hokej

Jiří Hrdina na sociální síti Twitter rozpoutal debatu na téma "gólová znělka českého hokejového týmu", respektive "hodí se taková znělka pro oslavu národního výběru"?

Fotbal

Brémy, za které nastupuje také český brankář Jiří Pavlenka, se vracejí do nejvyšší německé fotbalové ligy. Fanoušci to náležitě oslavili.

Reklama