Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Cristiano Ronaldo se nevešel na seznam nejlepších fotbalistů Erlinga Haalanda

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

erling-haaland
Erling Haaland si při jmenování tří nejlepších hráčů nevzpomněl na Ronalda. / Zdroj: iRozhlas

Erling Haaland pravděpodobně odpočítává poslední týdny v Borussii Dortmund, odkud by měl v létě přestoupit do některého zvučnějšího klubu, například do Manchesteru City nebo Realu Madrid.

Mezi tím se ovšem Haaland musí prokousat mnoha otázkami, kterými ho zasypávají hladoví novináři a fanoušci. Na jednu z nich, tedy jaké tři fotbalisty považuje v tuto chvíli za nejlepší na světě, překvapivě odpověděl:

„Musím říct, že Lewandowski je číslo jedna, na druhém místě je pro mě Benzema, on je také neskutečný, ale Messi je také skvělý. Takže Benzema a Messi se dělí o druhé a třetí místo“.

Haaland vzpomněl dva držitele trofejí

Lewandowski a Messi v nedávné době vyhráli trofeje pro nejlepší fotbalisty na světě, takže o jejich zařazení do seznamu nelze pochybovat.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Někoho by mohlo šokovat, že na seznamu chybí Mo Salah, fanoušky však mnohem více šokuje fakt, že si Haaland nevzpomněl na Cristiana Ronalda.

Číst
Pavlenkovi Brémy postoupily do 1. ligy, fanoušci vběhli na hřiště
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Je to jen pár dnů, co bylo oficiálně oznámeno, že norský kanonýr Erling Haaland se od července stane hráčem Manchesteru City. Kromě anglického celku...

Fotbal

Norská fotbalová hvězda Erling Haaland se dočká své podobizny. Socha bude postavená ve městě Bryne, kde s fotbalem začínala.

Fotbal

Je to jeden z nejvíce žádaných hráčů na fotbalovém trhu. Norský supertalent Erling Haaland má nabídky od největších klubů v Evropě a mezi zájemce...

Fotbal

V dnešním článku se podíváme na pět nejdražších hráčů, kteří běhají po fotbalových trávnících. Jejich tržní hodnota je astronomická, přesto se však najdou kluby,...

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Lotyšský gólman Elvis Merzlikins si během rozhovoru pro server sportacentrs.com postěžoval na kvalitu hotelu, v němž jsou s jeho týmem ubytovaní.

Motosport

Pilot Formule 1 Charles Leclerc nemůže prolomit prokletí, které se ho drží v jeho rodné zemi. 

Atletika

Zuzana Hejnová, dvojnásobná mistryně světa a bronzová medailistka z Olympijských her ukončila kariéru.

Fotbal

Je to jen pár dnů, co bylo oficiálně oznámeno, že norský kanonýr Erling Haaland se od července stane hráčem Manchesteru City. Kromě anglického celku...

Hokej

Jiří Hrdina na sociální síti Twitter rozpoutal debatu na téma "gólová znělka českého hokejového týmu", respektive "hodí se taková znělka pro oslavu národního výběru"?

Fotbal

Brémy, za které nastupuje také český brankář Jiří Pavlenka, se vracejí do nejvyšší německé fotbalové ligy. Fanoušci to náležitě oslavili.

Reklama