Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí trojmo

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

charles-oliveira
Charles Oliveira má silnou vadu očí. / Zdroj: FanSided

Charles Oliveira mezi zápasy nosí dioptrické brýle, nějaká oční vada tak byla více jak patrná. Nicméně jen málo fanoušků asi domýšlelo, jak špatně to s Brazilcem v tomto směru vlastně je.

Charles Oliveira neprohrál více než čtyři roky a nedávno své tažení završil ziskem pásu v lehké váze. I proto je téměř neuvěřitelné představit si, že vidí pouze na 50%.

Oliveira má silnou vadu očí

Ba co více, Charles Oliveira uvedl, že v ringu své soupeře vidí trojmo.

Oliveira se v nedávném rozhovoru nechal slyšet: „Řeknu vám pravdu. Jsem chlap, který hodně věří v Boha a není to žádná sranda. Když si sundám brýle, vidím jen na 50 procent. Nikdy mi to ale v zápasech nevadilo. Během nich vidím tři obličeje, tváře. Pokud trefím ten prostřední, je to v pořádku. Musím ale vidět tři tváře. Když trefím tu uprostřed, je to skvělé.“

A pokračoval: „Když si sundám brýle, je to normální, vidím soupeře na druhé straně. Bůh mi žehná natolik že vidím normálně. Ale na ulicích, když si je sundám, jsem slepý. Představte si, jak bych na tom byl, kdybych při boji viděl na 100 procent. Někdy jdu ke kleci bez brýlí, někdy s brýlemi. Záleží na mé náladě. Někdy rád vejdu s brýlemi, abych vypadal neškodně a praštěněji, než už jsem“.

 

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

MS v hokeji

Česko prohrálo poslední zápas ve skupině, ve kterém se postavili domácímu Finsku. Finům se nelíbilo nasazení Českého výběru. Češi podle nich zápas úplně vypustili.

Reklama