Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Cyklistická legenda Peter Sagan se opil a při silniční kontrole napadl policistu!

Slovenský portál sportnet.sme.sk přišel s odhalením, že cyklistická hvězda Peter Sagan má na kontě pořádný škraloup!

peter-sagan-monte-carlo
Peter Sagan napadl policistu. / Zdroj: Sport5

Podle zmiňovaného deníku Peter Sagan v dubnu tohoto roku v Monaku napadl při dopravní kontrole policistu, protože byl opilý a propadl paranoie, že se ho hlídka chystá naočkovat proti koronaviru.

Deník sportnet.sme.sk dále uvedl, že Peter Sagan podstoupil dechovou zkoušku, která odhalila velké množství požitého alkoholu.

Peter Sagan propadl paranoie

Incident se udál krátce po půlnoci 25. dubna v Monaku. Policejní hlídka zastavila automobil s bratry Saganovými. Automobil řídil starší bratr Juraj, Peter seděl na místě spolujezdce. V té době byl v Monaku přísný zákaz vycházení kvůli koronavirové pandemii.

Svůj útok na veřejnou osobu Peter Sagan omlouval již zmiňovaným strachem z očkování proti koronaviru, který dva měsíce předtím prodělal.

Sagan byl zadržen a za své jednání dostal pokutu ve výšce 5100 eur (cca 130 tisíc korun). K tomu musel zaplatit odškodné napadenému policistovi.

Cyklistická hvězda se za svůj čin veřejně omluvila na Facebooku: „Chtěl bych se vám touto cestou co nejsrdečněji omluvit, Byla to ošklivá zkušenost, která mě donutila hluboce přemýšlet a vyvodit z ní cenné závěry. Za tento incident, který se již nebude opakovat, se upřímně omlouvám“.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Reklama