Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Cyklistická legenda Peter Sagan se opil a při silniční kontrole napadl policistu!

Slovenský portál sportnet.sme.sk přišel s odhalením, že cyklistická hvězda Peter Sagan má na kontě pořádný škraloup!

peter-sagan-monte-carlo
Peter Sagan napadl policistu. / Zdroj: Sport5

Podle zmiňovaného deníku Peter Sagan v dubnu tohoto roku v Monaku napadl při dopravní kontrole policistu, protože byl opilý a propadl paranoie, že se ho hlídka chystá naočkovat proti koronaviru.

Deník sportnet.sme.sk dále uvedl, že Peter Sagan podstoupil dechovou zkoušku, která odhalila velké množství požitého alkoholu.

Peter Sagan propadl paranoie

Incident se udál krátce po půlnoci 25. dubna v Monaku. Policejní hlídka zastavila automobil s bratry Saganovými. Automobil řídil starší bratr Juraj, Peter seděl na místě spolujezdce. V té době byl v Monaku přísný zákaz vycházení kvůli koronavirové pandemii.

Svůj útok na veřejnou osobu Peter Sagan omlouval již zmiňovaným strachem z očkování proti koronaviru, který dva měsíce předtím prodělal.

Sagan byl zadržen a za své jednání dostal pokutu ve výšce 5100 eur (cca 130 tisíc korun). K tomu musel zaplatit odškodné napadenému policistovi.

Cyklistická hvězda se za svůj čin veřejně omluvila na Facebooku: „Chtěl bych se vám touto cestou co nejsrdečněji omluvit, Byla to ošklivá zkušenost, která mě donutila hluboce přemýšlet a vyvodit z ní cenné závěry. Za tento incident, který se již nebude opakovat, se upřímně omlouvám“.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama