Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Cyklistika

Cyklistická legenda Peter Sagan se opil a při silniční kontrole napadl policistu!

Slovenský portál sportnet.sme.sk přišel s odhalením, že cyklistická hvězda Peter Sagan má na kontě pořádný škraloup!

peter-sagan-monte-carlo
Peter Sagan napadl policistu. / Zdroj: Sport5

Podle zmiňovaného deníku Peter Sagan v dubnu tohoto roku v Monaku napadl při dopravní kontrole policistu, protože byl opilý a propadl paranoie, že se ho hlídka chystá naočkovat proti koronaviru.

Deník sportnet.sme.sk dále uvedl, že Peter Sagan podstoupil dechovou zkoušku, která odhalila velké množství požitého alkoholu.

Peter Sagan propadl paranoie

Incident se udál krátce po půlnoci 25. dubna v Monaku. Policejní hlídka zastavila automobil s bratry Saganovými. Automobil řídil starší bratr Juraj, Peter seděl na místě spolujezdce. V té době byl v Monaku přísný zákaz vycházení kvůli koronavirové pandemii.

Svůj útok na veřejnou osobu Peter Sagan omlouval již zmiňovaným strachem z očkování proti koronaviru, který dva měsíce předtím prodělal.

Sagan byl zadržen a za své jednání dostal pokutu ve výšce 5100 eur (cca 130 tisíc korun). K tomu musel zaplatit odškodné napadenému policistovi.

Cyklistická hvězda se za svůj čin veřejně omluvila na Facebooku: „Chtěl bych se vám touto cestou co nejsrdečněji omluvit, Byla to ošklivá zkušenost, která mě donutila hluboce přemýšlet a vyvodit z ní cenné závěry. Za tento incident, který se již nebude opakovat, se upřímně omlouvám”.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Evander Kane, který si odpykává trest za falšování dokladů o očkování, byl umístěn na seznam volných hráčů. 

MMA

Problémy se zákonem má další bývalý UFC zápasník. Tentokrát se jedná o veterána Anthonyho Roco Martina. 

MMA

MMA je tvrdý sport, své o tom ví také zápasník Ian Coughlan. Ten letos v červenci při tréninku utrpěl zranění krční páteře, kvůli němuž...

Tenis

Otec Novaka Djokoviče prozradil, že aktuální tenisová jednička bude chybět na prvním Grand Slamu roku Australian Open. Mělo by za to moci očkování proti...

Fotbal

Simulování ve fotbale je bohužel drsná realita. Simuluje se prakticky na všech úrovních tohoto sportu, někdy je ovšem simulace stále dost přes čáru.

Fotbal

Za dva týdny nás čeká poslední kolo základních skupiny Ligy mistrů. Po včerejším a úterním hracím dnu je již ve většině skupin rozhodnuto o...

Reklama