Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Vznikla nová konkurence pro Oktagon! Organizace dostala název RFA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

rfa
RFA je nová česká bojová organizace. / Zdroj: Kaocko

O vzniku nové organizace RFA jsme se dozvěděli na nedávné tiskové konferenci. Během ní byl představený také první event a samozřejmě také zápasníci, kteří se organizaci upsali. Můžeme se těšit na opravdu zvučná jména!

První event je naplánovaný na 14. května 2022 a odehraje se v Bratislavě. Celkem by se pak v roce 2022 mělo odehrát šest eventů. Hostitelskými městy budou Ostrava, Brno, Košice, Prievidze a Praha. Právě v Praze se odehrají titulové zápasy.

RFA se nechce srovnávat s Oktagonem

Promotérem soutěže se stal Boris Marhanovský. Ten během tiskové konference mimo jiné uvedl: “Nechceme se porovnávat s Oktagonem. Chceme se soustředit hlavně na sebe”.

A teď to nejlepší. V úvodní dvacítce fighterů najdeme i některá zajímavá jména. Chybět nebudou například Tomáš Deák, Leo Brichta, Sebastian Fapšo, Kamil Cibinski, Josef Wittner nebo Jan Králík. Mezi ženami figuruje Eva Šimková nebo Natálie Grmanová.

Další bojovníci budou představeni v následujících měsících.

  UFC zápasník Martin napadl ochranku casina a může jít do vězení
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Evander Kane, který si odpykává trest za falšování dokladů o očkování, byl umístěn na seznam volných hráčů. 

MMA

Problémy se zákonem má další bývalý UFC zápasník. Tentokrát se jedná o veterána Anthonyho Roco Martina. 

MMA

MMA je tvrdý sport, své o tom ví také zápasník Ian Coughlan. Ten letos v červenci při tréninku utrpěl zranění krční páteře, kvůli němuž...

Tenis

Otec Novaka Djokoviče prozradil, že aktuální tenisová jednička bude chybět na prvním Grand Slamu roku Australian Open. Mělo by za to moci očkování proti...

Fotbal

Simulování ve fotbale je bohužel drsná realita. Simuluje se prakticky na všech úrovních tohoto sportu, někdy je ovšem simulace stále dost přes čáru.

Fotbal

Za dva týdny nás čeká poslední kolo základních skupiny Ligy mistrů. Po včerejším a úterním hracím dnu je již ve většině skupin rozhodnuto o...

Reklama