Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Vznikla nová konkurence pro Oktagon! Organizace dostala název RFA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

rfa
RFA je nová česká bojová organizace. / Zdroj: Kaocko

O vzniku nové organizace RFA jsme se dozvěděli na nedávné tiskové konferenci. Během ní byl představený také první event a samozřejmě také zápasníci, kteří se organizaci upsali. Můžeme se těšit na opravdu zvučná jména!

První event je naplánovaný na 14. května 2022 a odehraje se v Bratislavě. Celkem by se pak v roce 2022 mělo odehrát šest eventů. Hostitelskými městy budou Ostrava, Brno, Košice, Prievidze a Praha. Právě v Praze se odehrají titulové zápasy.

RFA se nechce srovnávat s Oktagonem

Promotérem soutěže se stal Boris Marhanovský. Ten během tiskové konference mimo jiné uvedl: „Nechceme se porovnávat s Oktagonem. Chceme se soustředit hlavně na sebe“.

A teď to nejlepší. V úvodní dvacítce fighterů najdeme i některá zajímavá jména. Chybět nebudou například Tomáš Deák, Leo Brichta, Sebastian Fapšo, Kamil Cibinski, Josef Wittner nebo Jan Králík. Mezi ženami figuruje Eva Šimková nebo Natálie Grmanová.

Další bojovníci budou představeni v následujících měsících.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama