Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Jiří „Denisa“ Procházka je minulostí! Slavný UFC zápasník změnil přezdívku

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku „Denisa“ a místo ní začal používat „BJP“. 

jiři-procházka
Jiří Procházka navlékne fotbalový dres. / Zdroj: iDnes

Změnu přezdívky potvrzují už i oficiální stránky UFC, kde již figuruje nová přezdívka „BJP“. A co to vlastně znamená?

BJP je v podstatě zkratka Procházkova motta, které zní: „Bomby jako pi**“.

S novou přezdívku se český bijec jako první představí na turnaji UFC 267 v Abú Dabí, kde se v polotěžké váze utká s Janem Blachowiczem.

Jiří Procházka ke změně přezdívky uvedl: „Vzniklo to tak, že mi volal trenér Jaroslav Hovězák, jestli si nechci změnit přezdívku na to BJP, že to bude znít líp. Shodou okolností jsem se nad tím dva, tři týdny rozmýšlel. Jestli nevybrat něco, co by mě víc vystihovalo, třeba Český samuraj nebo právě BJP. Tohle byl ten poslední podnět. Řekl jsem ok, jdeme do toho.“

Jak vznikla původní přezdívka Jiřího Procházky?

Přezdívka „Denisa“ vznikla na klubovém soustředění, kdy trenér zavolal na jednu slečnu a namísto ní se mu ozval právě Procházka.

Další změnou u Jiřího Procházky je strava. Český bijec uvedl, že omezil maso, protože trávení přes den moc zatěžovalo jeho organismus. Maso ve větší míře prý bude jíst pouze večer.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český MMA zápasník Jiří Procházka natočil dokument, ve kterém popisuje svou cestu od pouličních rvaček až na vrchol tohoto sportu. 

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Jiří Procházka je nyní skloňovaný ve všech českých médiích a to dokonce i těch, které se jinak sportu moc nevěnují. Český MMA bijec totiž...

MMA

Jiří Procházka se s Gloverem Teixeirou o pás šampiona nejlepší MMA organizace na světě UFC utká o více jak měsíc později, konkrétně 11. června.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama