Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Fotbalista z Premier League byl zatčen kvůli sexuálnímu napadení

Nejvyšší anglická fotbalová liga Premier League řeší další skandál. Kvůli podezření ze sexuálního napadení byl zatčen fotbalista Brightonu.

fotbalista-zatčený
Yves Bissouma byl zatčený kvůli sexuálnímu napadení. / Zdroj: RE

Veřejně se o osobě zatčeného nesmí mluvit, podle informací na sociálních sítích se ovšem jedná o malijského reprezentanta Yvese Bissoumu.

Yvese Bissouma byl zadržen v časných ranních hodinách v jednom anglickém nočním klubu a to společně s neznámým 40letým mužem.

Zatčení dvou mužů potvrdila také Sussexská policie: „Dva muži byli zatčeni poté, co žena oznámila, že byla ve středu (6. října) v časných ranních hodinách sexuálně napadena v jednom z podniků v Brightonu“.

Fotbalista se bavil s veřejností, pak ho zatkli

Klub se k incidentu vyjádřil velice stručně: „Brighton & Hove Albion si je vědom, že jeden z jeho hráčů pomáhá policii při vyšetřování údajného trestného činu“.

Podle svědků incidentu byli lidé v klubu překvapeni, že se dostavila i fotbalová hvězda. Ještě větší překvapení je pak čekalo, když ji policie odvedla v poutech.

Číst
Fotbalista Vintr dostal za sázkový podvod zákaz činnosti
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

V anglické Premier League se po delší době zase děly věci. Trenér Vieira po zápase skopnul slavícího fanouška k zemi.

Fotbal

Je to jen pár dnů, co bylo oficiálně oznámeno, že norský kanonýr Erling Haaland se od července stane hráčem Manchesteru City. Kromě anglického celku...

Fotbal

Anglická Premier League je nejlépe placenou soutěží na světě. Platí to však nejen pro hráče, ale také pro manažery jednotlivých klubů. V tomto článku...

Fotbal

V anglické Premier League se kromě boje o titul odehrává také boj o udržení v nejvyšší lize. Hned tři kluby se po letošní sezoně budou muset...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama