Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Bývalý fotbalový reprezentant Řecka Nikos Tsoumanis se stal obětí úkladné vraždy

Bývalý mládežnický fotbalový reprezentant Řecka Nikos Tsoumanis byl nalezen mrtvý ve svém odstaveném automobilu.

nikos-tsoumanis
Nikos Tsounamis byl zavražděn. / Zdroj: Archyde

Jeho rodina a přátele několik hodin předtím nahlásili, že je pohřešovaný. Při hledání policie objevila jeho automobil a v něm fotbalistovo tělo. Protože Tsoumanisos měl spoutané ruce a pásek omotaný kolem krku, policie případ začala vyšetřovat jako úkladnou vraždu.

Příčinou smrti Tsoumanisose je udušení. Automobil byl zaparkovaný na pobřežním předměstí města Kalamaria, které se nachází nedaleko města Soluň.

Nikos Tsounamis obětí brutální vraždy

Řecká média přicházejí i s některými detaily – fotbalista měl mít spoutané ruce stahovacími pásky, kolem krku pak pásek od kalhot. Tyto informace však nebyly potvrzeny.

Nikos Tsoumanis v roce 2011 naskočil do dvou zápasů za řeckou reprezentaci do 21 let. V nejvyšší řecké fotbalové lize odehrál celkem 69 startů.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Nad touhle prasárnou tuhne krev v žilách! Video s likvidačním zákrokem se valí internetem
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Box

Teprve osmnáctiletá mexická boxerka nepřežila svůj šestý profesionální zápas. Po tvrdém knockoutu byla převezena do nemocnice, kde několik dní nato zemřela.

Cyklistika

Sportovním světem otřásá neskutečná tragédie. Nizozemská dráhová cyklistka Olivia Podmoreová si sáhla na život! 

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Přípravné období v NHL vrcholí. Nový ročník se rozjede už ve středu 13. října. Vsaďte si u Tipsportu a sledujte zámořskou soutěž v exkluzivních...

Fotbal

V zápase druhé nejvyšší brazilské fotbalové ligy mezi Botafogem a CRB se udál likvidační zákrok, který nemá obdob. Video nyní koluje internetem. Co na...

EURO

Trenér anglické fotbalové reprezentace Gareth Southgate uvedl, že někteří hráči se nenechávají očkovat proti koronaviru, protože věří konspiračním teoriím kolujícím po sociálních sítích. 

Hokej

Evander Kane, útočník San José je proslulý různými excesy. V minulosti nadělal dluhy v kasinech, sexuálně prý obtěžoval ženy a sázel na vlastní zápasy....

Fotbal

O tomhle vztahu se spekuluje už dlouhou dobu, nyní je - jak se zdá - vše potvrzeno. Dcera Pepa Guardioly se již delší dobu...

Box

Do akce míří ručně malované obrázky boxera Muhhamada Aliho, který zemřel v roce 2016. 

Reklama