Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Reakce Cristiano Ronalda v rozhovoru po utkání Ligy mistrů baví internet

Cristiano Ronaldo ve středu pomohl svému novému týmu k výhře v Lize mistrů nad Villarealem. Jeho gól padl v páté minutě nastavení a Manchester United díky němu vyhrál 2:1. 

cristiano-ronaldo
Cristiano Ronaldo od malička pracuje na své postavě. / Zdroj: Man of Many

Na skutečně úctyhodný výkon se ho pochopitelně museli zeptat také reportéři po konci zápasu. Reakce hrdiny zápasu (alespoň z pohledu anglické strany) je k nezaplacení a nyní se jí baví celý internet.

Reportér BT Sport Ronaldovi po zápase řekl: „Cristiano, opět jsi to dokázal…“

Následuje úsměv a posunek, který vyjadřuje úplně všechno – Ronaldovi schopnosti i jeho vysoké sebevědomí, kvůli němuž je některými fanoušky kritizován. Celkově by se dalo říci, že pokud Ronalda máte rádi, natočená reakce vás potěší. A naopak, pakliže patříte mezi Ronaldovi odpůrce, dostanete do ruky další důvod, proč portugalskou hvězdu nenávidět.

Cristiano Ronaldo a jeho potěšená reakce

Zmiňovanou reakci si můžete prohlédnout níže. Co na ní říkáte?

Číst
Boj o titulárního sponzora českého fotbalu vrcholí. Bude to Fortuna nebo Tipsport ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Cristiano Ronaldo přišel o auto za 50 milionů dolarů kvůli nehodě svého zaměstnance. Jedinou dobrou zprávou je, že se nikomu nic nestalo.

Fotbal

Agentura ČTK uvedla, že soud v Las Vegas zamítl žalobu proti Cristianovi Ronaldovi, podle které se měl světoznámý fotbalový útočník dopustit znásilnění.

Fotbal

Cristiano Ronaldo se v reprezentačním zápase proti Česku herně spíše trápil. Vynahradil si to likvidačním faulem.

Fotbal

Sobotní finále Ligy mistrů na pařížském stadionu Saint-Denis přineslo mnoho šarvátek mezi fanoušky a pořadateli a přes 200 zraněných.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama