Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

UFC zápasník Jiří “Denisa” Procházka se chystá do akce! Tentokrát nazuje kopačky

Populární MMA zápasník Jiří “Denisa” Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest svého fotbalového týmu.

jiři-procházka
Jiří Procházka navlékne fotbalový dres. / Zdroj: iDnes

Jiří “Denisa” Procházka bude reprezentovat svou rodnou vesnici Hostěradice, která si to v rámci okresního přeboru rozdá s Prosiměřicemi (venku).

MMA zápasník, který proslul svým odvážným, možná až trošku ztřeštěným zápasnickým stylem, přitom v tomto fotbalovém utkání bude hrát na hrotu. Tam je podle svých slov nejvíce zvyklý, hrával tam už jako malý.

Pakliže jste na zápas Prosiměřice vs. Družstevník Hostěradice zvědaví, potom máte veskrze dvě možnosti. Buď nazujete sportovní obuv a vyrazíte do fandit do zmiňovaných Prosiměřic, nebo se usadíte v pohodlí svého domova a naladíte si live stream sázkové kanceláře Fortuna. Ostatně, tato sázková kancelář na představení Jiřího Procházky vypsala také kurzy.

Dokáže dát Jiří “Denisa” Procházka gól?

U Fortuny si můžete vsadit například na to, že Jiří “Denisa” Procházka dá gól (v kurz 3,60), nebo že dostane žlutou kartu (v kurzu 5,30). Protože jsme však populárního UFC zápasníka fotbal ještě hrát neviděli, tipovat si neodvažujeme. Co vy? Myslíte si, že Jiří Procházka bude v tomto zápase úspěšný?

Kde sledovat fotbalový zápas Jiřího Procházky?

  Gareth Southgate se domnívá, že někteří fotbalisté se nenechávají očkovat kvůli konspiračním teoriím
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

MMA

Jason "Mayhem" Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

Box

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

MMA

Jessica Andráde je v UFC známá spíše zasmušilým, soustředěným dojmem, málokdo by tak asi čekal, že právě ona nafotí akty.

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Přípravné období v NHL vrcholí. Nový ročník se rozjede už ve středu 13. října. Vsaďte si u Tipsportu a sledujte zámořskou soutěž v exkluzivních...

Fotbal

V zápase druhé nejvyšší brazilské fotbalové ligy mezi Botafogem a CRB se udál likvidační zákrok, který nemá obdob. Video nyní koluje internetem. Co na...

EURO

Trenér anglické fotbalové reprezentace Gareth Southgate uvedl, že někteří hráči se nenechávají očkovat proti koronaviru, protože věří konspiračním teoriím kolujícím po sociálních sítích. 

Hokej

Evander Kane, útočník San José je proslulý různými excesy. V minulosti nadělal dluhy v kasinech, sexuálně prý obtěžoval ženy a sázel na vlastní zápasy....

Fotbal

O tomhle vztahu se spekuluje už dlouhou dobu, nyní je - jak se zdá - vše potvrzeno. Dcera Pepa Guardioly se již delší dobu...

Box

Do akce míří ručně malované obrázky boxera Muhhamada Aliho, který zemřel v roce 2016. 

Reklama