Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

UFC zápasník Jiří „Denisa“ Procházka se chystá do akce! Tentokrát nazuje kopačky

Populární MMA zápasník Jiří „Denisa“ Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest svého fotbalového týmu.

jiři-procházka
Jiří Procházka navlékne fotbalový dres. / Zdroj: iDnes

Jiří „Denisa“ Procházka bude reprezentovat svou rodnou vesnici Hostěradice, která si to v rámci okresního přeboru rozdá s Prosiměřicemi (venku).

MMA zápasník, který proslul svým odvážným, možná až trošku ztřeštěným zápasnickým stylem, přitom v tomto fotbalovém utkání bude hrát na hrotu. Tam je podle svých slov nejvíce zvyklý, hrával tam už jako malý.

Pakliže jste na zápas Prosiměřice vs. Družstevník Hostěradice zvědaví, potom máte veskrze dvě možnosti. Buď nazujete sportovní obuv a vyrazíte do fandit do zmiňovaných Prosiměřic, nebo se usadíte v pohodlí svého domova a naladíte si live stream sázkové kanceláře Fortuna. Ostatně, tato sázková kancelář na představení Jiřího Procházky vypsala také kurzy.

Dokáže dát Jiří „Denisa“ Procházka gól?

U Fortuny si můžete vsadit například na to, že Jiří „Denisa“ Procházka dá gól (v kurz 3,60), nebo že dostane žlutou kartu (v kurzu 5,30). Protože jsme však populárního UFC zápasníka fotbal ještě hrát neviděli, tipovat si neodvažujeme. Co vy? Myslíte si, že Jiří Procházka bude v tomto zápase úspěšný?

Kde sledovat fotbalový zápas Jiřího Procházky?

Číst
Hložek se dostal do nominace na nejlepšího fotbalistu Evropy do 21 let
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární MMA zápasník Jiří Procházka má za sebou radikální změnu účesu. 

MMA

Jiří Procházka splnil další mezník - vážení před zápasem - a dál pokračuje ve své cestě za titulem.

MMA

Radostná zpráva pro všechny české fanoušky MMA. Do nejlepší organizace na světě míří česká zápasnice Lucie Pudilová.

MMA

Populární český MMA zápasník Jiří Procházka natočil dokument, ve kterém popisuje svou cestu od pouličních rvaček až na vrchol tohoto sportu. 

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama