Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

UFC zápasník Jiří „Denisa“ Procházka se chystá do akce! Tentokrát nazuje kopačky

Populární MMA zápasník Jiří „Denisa“ Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest svého fotbalového týmu.

jiři-procházka
Jiří Procházka navlékne fotbalový dres. / Zdroj: iDnes

Jiří „Denisa“ Procházka bude reprezentovat svou rodnou vesnici Hostěradice, která si to v rámci okresního přeboru rozdá s Prosiměřicemi (venku).

MMA zápasník, který proslul svým odvážným, možná až trošku ztřeštěným zápasnickým stylem, přitom v tomto fotbalovém utkání bude hrát na hrotu. Tam je podle svých slov nejvíce zvyklý, hrával tam už jako malý.

Pakliže jste na zápas Prosiměřice vs. Družstevník Hostěradice zvědaví, potom máte veskrze dvě možnosti. Buď nazujete sportovní obuv a vyrazíte do fandit do zmiňovaných Prosiměřic, nebo se usadíte v pohodlí svého domova a naladíte si live stream sázkové kanceláře Fortuna. Ostatně, tato sázková kancelář na představení Jiřího Procházky vypsala také kurzy.

Dokáže dát Jiří „Denisa“ Procházka gól?

U Fortuny si můžete vsadit například na to, že Jiří „Denisa“ Procházka dá gól (v kurz 3,60), nebo že dostane žlutou kartu (v kurzu 5,30). Protože jsme však populárního UFC zápasníka fotbal ještě hrát neviděli, tipovat si neodvažujeme. Co vy? Myslíte si, že Jiří Procházka bude v tomto zápase úspěšný?

Kde sledovat fotbalový zápas Jiřího Procházky?

Číst
Spojení Coutinho a Barcelona se nevyvedlo. Co se stalo ?
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

MMA

Šampion lehké váhy UFC Charles Oliveira se přiznal, že v ringu vidí pouze na 50%. Tato vada mu, zdá se, zatím nijak nepřekážela.

Fotbal

Žalgas Žumagulov rozvířil MMA komunitu tím, že se svěřil s několika detaily ze svého života.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Erling Haaland jmenoval tři nejlepší fotbalisty na světě. Zatímco Lionel Messi se na jeho seznam dostal, Cristiano Ronaldo na něm chybí.

Fotbal

Video ukazuje jednu z eskapád Mario Balotteliho, hvězdného fotbalového útočníka. Podívejte se na něj!

Box

Bývalý fotbalista, bavič a hrdý brněnský fanoušek, tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Petr Švancara. Nyní mu do výpisu "zásluh" přibude také boxerský...

Tenis

Letošní ročník Australian Open skutečně nenudí. Ještě před startem samotného turnaje proběhla kontroverze ohledně účasti Novaka Djokoviče. Ten se po týdenním martyriu musel z...

MMA

Pohádka! Spekulace, že by český UFC zápasník Jiří Procházka mohl dostat titulový zápas se staly skutečností!

MMA

MMA svět oplakává zápasníka, který v minulosti nastoupil také v zápase české organizace Oktagon.

Reklama