Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Transgender bojovnice vyhrála první zápas MMA! Potom tento okamžik nazvala jako „konec transgenocidy“

Alana McLaughlinová vyhrála svůj MMA debut na turnaji Combate Global pořádaný na Floridě. Nebylo by na tom asi nic zvláštního, kdyby se ovšem nejednalo o přeoperovaného muže.

transgender-mma-bojovnice
Transgender bojovnice dlouho hledala soupeřku. / Zdroj: BJJ Eastern Europe

Transgender zápasnice Alana McLaughlinová podstoupila přeměnu z muže na ženu až v pozdějších letech. Dříve působila jako voják v armádě, přičemž absolvovala také misi v Afghánistánu.

Alana McLaughlinová vystupuje pod přezdívkou „Lady Feral“ a v současné chvíli se může pochlubit fialovým přelivem. Na první pohled byste v ní muže asi nepoznali, ovšem na druhý pohled je poměrně zřejmé, že její tělesná konstituce se od té ženské přece jen liší.

Transgender zápasnice těžko hledala soupeřku

Alana McLaughlinová je velice urostlá a také proto jen těžko hledala soupeřku. Jedinou (skutečnou) ženou, která s ní byla ochotná bojovat, byla Celine Provostová, na první pohled mnohem menší a drobnější zápasnice.

McLaughinové to ovšem nevadilo a po zápase navíc uvedla, že hledat soupeřku „byla noční můra“. Také si oblékla tričko s nápisem „konec transgenocidy“.

První transgender zápasnicí MMA se stala Fallon Foxová v roce 2014.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama