Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Transgender bojovnice vyhrála první zápas MMA! Potom tento okamžik nazvala jako “konec transgenocidy”

Alana McLaughlinová vyhrála svůj MMA debut na turnaji Combate Global pořádaný na Floridě. Nebylo by na tom asi nic zvláštního, kdyby se ovšem nejednalo o přeoperovaného muže.

transgender-mma-bojovnice
Transgender bojovnice dlouho hledala soupeřku. / Zdroj: BJJ Eastern Europe

Transgender zápasnice Alana McLaughlinová podstoupila přeměnu z muže na ženu až v pozdějších letech. Dříve působila jako voják v armádě, přičemž absolvovala také misi v Afghánistánu.

Alana McLaughlinová vystupuje pod přezdívkou “Lady Feral” a v současné chvíli se může pochlubit fialovým přelivem. Na první pohled byste v ní muže asi nepoznali, ovšem na druhý pohled je poměrně zřejmé, že její tělesná konstituce se od té ženské přece jen liší.

Transgender zápasnice těžko hledala soupeřku

Alana McLaughlinová je velice urostlá a také proto jen těžko hledala soupeřku. Jedinou (skutečnou) ženou, která s ní byla ochotná bojovat, byla Celine Provostová, na první pohled mnohem menší a drobnější zápasnice.

McLaughinové to ovšem nevadilo a po zápase navíc uvedla, že hledat soupeřku “byla noční můra”. Také si oblékla tričko s nápisem “konec transgenocidy”.

První transgender zápasnicí MMA se stala Fallon Foxová v roce 2014.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama