Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Transgender bojovnice vyhrála první zápas MMA! Potom tento okamžik nazvala jako “konec transgenocidy”

Alana McLaughlinová vyhrála svůj MMA debut na turnaji Combate Global pořádaný na Floridě. Nebylo by na tom asi nic zvláštního, kdyby se ovšem nejednalo o přeoperovaného muže.

transgender-mma-bojovnice
Transgender bojovnice dlouho hledala soupeřku. / Zdroj: BJJ Eastern Europe

Transgender zápasnice Alana McLaughlinová podstoupila přeměnu z muže na ženu až v pozdějších letech. Dříve působila jako voják v armádě, přičemž absolvovala také misi v Afghánistánu.

Alana McLaughlinová vystupuje pod přezdívkou “Lady Feral” a v současné chvíli se může pochlubit fialovým přelivem. Na první pohled byste v ní muže asi nepoznali, ovšem na druhý pohled je poměrně zřejmé, že její tělesná konstituce se od té ženské přece jen liší.

Transgender zápasnice těžko hledala soupeřku

Alana McLaughlinová je velice urostlá a také proto jen těžko hledala soupeřku. Jedinou (skutečnou) ženou, která s ní byla ochotná bojovat, byla Celine Provostová, na první pohled mnohem menší a drobnější zápasnice.

McLaughinové to ovšem nevadilo a po zápase navíc uvedla, že hledat soupeřku “byla noční můra”. Také si oblékla tričko s nápisem “konec transgenocidy”.

První transgender zápasnicí MMA se stala Fallon Foxová v roce 2014.

  MMA zápasník Ian Coughlan ochrnul na tréninku, nyní shání peníze na léčbu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Evander Kane, který si odpykává trest za falšování dokladů o očkování, byl umístěn na seznam volných hráčů. 

MMA

Problémy se zákonem má další bývalý UFC zápasník. Tentokrát se jedná o veterána Anthonyho Roco Martina. 

MMA

MMA je tvrdý sport, své o tom ví také zápasník Ian Coughlan. Ten letos v červenci při tréninku utrpěl zranění krční páteře, kvůli němuž...

Tenis

Otec Novaka Djokoviče prozradil, že aktuální tenisová jednička bude chybět na prvním Grand Slamu roku Australian Open. Mělo by za to moci očkování proti...

Fotbal

Simulování ve fotbale je bohužel drsná realita. Simuluje se prakticky na všech úrovních tohoto sportu, někdy je ovšem simulace stále dost přes čáru.

Fotbal

Za dva týdny nás čeká poslední kolo základních skupiny Ligy mistrů. Po včerejším a úterním hracím dnu je již ve většině skupin rozhodnuto o...

Reklama