Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Box

Prsatá boxerka Ebanie Bridges opět potvrdila, že její vnady nejsou její jediná zbraň

Ebanie Bridges si na vážení ráda bere sexy prádélko, obvykle krajkovanou podprsenku a kalhotky, samozřejmě vše sladěné ve stejné barvě. Podprsenka pak patřičně zvýrazňuje její vnady, které jsou více než kypré.

Ebanie Bridges při posledním staredownu
Ebanie Bridges při posledním staredownu opět zvolila dráždivý model. / Zdroj: Leeds Live

Učitelka Nového Jižního Walesu je tak některými fanoušky pohrdavě nazývána jako „prsatá nádhera“ a při zápasech pak bývá podceňována, hlavně kvůli předsudkům, že tak pěkná žena se prostě nemůže umět prát. Opak je však pravdou.

Ebanie Bridges úřadovala i přes nepěkné zranění

Nyní již čtyřiatřicetiletá boxerka Ebanie Bridges o víkendu v Leedsu porazila Mailys Gangloff na body. Později navíc vyšlo najevo, že Ebanie bojovala s vážně zraněnou rukou: „Včera jsem vyhrála, ale jako obvykle jsem musela bojovat se smůlou. Měla jsem zraněnou pravou ruku a zhoršovalo se to a zhoršovalo se to. Ale nebyla bych to já, kdyby nepřišlo nějaké drama nebo zranění, že? Respekt mé soupeřce, byla tvrdou boxerkou.“

„Je čas, abych si po hektickém roce odpočinula a poté se vrátila svěží a připravená jít znovu do toho“, ještě přidala sexy Australanka a odkázala tak na fakt, že tímto způsobem se může brzy přiblížit titulové bitvě. V pořadí už druhé. První titulovou bitvu se Shannon Courtenay nezvládla, byla to však její jediná prohra v rámci 8 profesionálních zápasů. Má tu o její způsobilosti ještě někdo pochybnosti?

Ebanie Bridges se kromě soupeřek v ringu musí dennodenně utkávat také s úchyláky. Jak přiznala minulé léto, některé zvláštní existence jí nabízejí stovky dolarů za to, aby jim poskytla propocené ponožky či další spodní prádlo. Bridges si namísto snadného, zato však účinného zabezpečení naštěstí vybrala box…

Číst
Smrt v ringu! Neporažený boxer dostal infarkt (video)
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Reklama