Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Box

Prsatá boxerka Ebanie Bridges opět potvrdila, že její vnady nejsou její jediná zbraň

Ebanie Bridges si na vážení ráda bere sexy prádélko, obvykle krajkovanou podprsenku a kalhotky, samozřejmě vše sladěné ve stejné barvě. Podprsenka pak patřičně zvýrazňuje její vnady, které jsou více než kypré.

Ebanie Bridges při posledním staredownu
Ebanie Bridges při posledním staredownu opět zvolila dráždivý model. / Zdroj: Leeds Live

Učitelka Nového Jižního Walesu je tak některými fanoušky pohrdavě nazývána jako “prsatá nádhera” a při zápasech pak bývá podceňována, hlavně kvůli předsudkům, že tak pěkná žena se prostě nemůže umět prát. Opak je však pravdou.

Ebanie Bridges úřadovala i přes nepěkné zranění

Nyní již čtyřiatřicetiletá boxerka Ebanie Bridges o víkendu v Leedsu porazila Mailys Gangloff na body. Později navíc vyšlo najevo, že Ebanie bojovala s vážně zraněnou rukou: “Včera jsem vyhrála, ale jako obvykle jsem musela bojovat se smůlou. Měla jsem zraněnou pravou ruku a zhoršovalo se to a zhoršovalo se to. Ale nebyla bych to já, kdyby nepřišlo nějaké drama nebo zranění, že? Respekt mé soupeřce, byla tvrdou boxerkou.”

“Je čas, abych si po hektickém roce odpočinula a poté se vrátila svěží a připravená jít znovu do toho”, ještě přidala sexy Australanka a odkázala tak na fakt, že tímto způsobem se může brzy přiblížit titulové bitvě. V pořadí už druhé. První titulovou bitvu se Shannon Courtenay nezvládla, byla to však její jediná prohra v rámci 8 profesionálních zápasů. Má tu o její způsobilosti ještě někdo pochybnosti?

Ebanie Bridges se kromě soupeřek v ringu musí dennodenně utkávat také s úchyláky. Jak přiznala minulé léto, některé zvláštní existence jí nabízejí stovky dolarů za to, aby jim poskytla propocené ponožky či další spodní prádlo. Bridges si namísto snadného, zato však účinného zabezpečení naštěstí vybrala box…

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama