Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Richarlison na Olympijských hrách vstřelil hatrick a potom si nechal udělat účes podle Ronalda

Richarlison se v úvodním zápase Olympijských her v Tokiu 2021 blýsknul nádherným hatrickem, který stihl v úvodní polovině zápasu proti Německu. Svůj úspěch následně oslavil hodně netradičním způsobem.

richarlison
Richarlison si nechal udělat nový účes podle svého vzoru Ronalda.

Richarlison se vstřelením tří gólů v jednom zápase na Olympijských hrách zapsal do historie jako první hráč Premier League, kterému se to povedlo. Nesmírný úspěch samozřejmě volal po oslavě a tak se do toho Richarlison opřel.

Včera se na sociálních sítích objevila fotografie Richarlisona v jeho novém účesu. Nemusíte přitom být žádný velký fotbalový znalec, abyste přišli na to, odkud čerpal inspiraci.

Richarlison se totiž nechal skoro celý oholit, pouze nad čelem mu zůstalo pár vlasů. Ano, tento bizarní účes nosil jeho krajan Ronaldo během Mistrovství světa 2002.

Ronaldo si účes nechal udělat kvůli tomu, aby na šampionátu odvedl pozornost od zraněného kolena. Účes mu nakonec přinesl štěstí. Koleno zůstalo v pořádku a Ronaldo svůj tým dovedl k vítězství, když ve finále vstřelil dva góly a Brazílie vyhrála 2:0. Pomůže účes i Richarlisonovi?

 

  Matka Cristiana Ronalda řekla, že Cristiano Jr. je lepším hráčem, než byl ve stejném věku jeho otec
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Přestupní období většiny evropských soutěží pomalu končí a týmy tak mohou rekapitulovat, komu se jak na přestupním trhu dařilo. Ohledně prodeje hráčů byla z...

Fotbal

Odchovanec Manchesteru United Jesse Lingard přiznal, že měl velké problémy s alkoholem. Podle jeho slov nechybělo hodně a nebylo cesty zpět.

Fotbal

Veřejné vyzývání k očkování proti Covid-19 se sice nenosí, protože v epidemií rozpolcené společnosti se vždycky najdou nějací odpůrci, trenér Brightonu se do toho...

Fotbal

Real Madrid je zdaleka nejúspěšnějším španělským fotbalovým klubem, což dokládá i počet získaných titulů. Real La Ligu vyhrál už ve 34 případech, Barcelona potom...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama