Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Skandál v přípravném zápasu Lille! Spoluhráči se poprali kvůli špatnému výkonu

Úřadující francouzský mistr se namísto posezónních oslav zmítá v chaosu. Vyústilo to ve rvačku dvou hráčů přímo v přípravném zápasu.

xeka-lille
Zdroj: The Indian Paper

Ačkoliv Lille v uplynulé sezóně oslavilo titul, posezónní oslavy se nekonají. Pár dní poté, co Lille porazilo PSG a shráblo titul, od týmu překvapivě odešel hlavní trenér Christophe Galtier. Ještě překvapivější pak byla jeho náhrada v podobě Jocelyna Gourvenneca, bývalého trenéra Bordeaux a Guingamp, který byl dva roky mimo hru.

Gourvennec se nyní chystá rozprodat velkou část vítězného týmu, částečně kvůli možnému finančnímu zhodnocení některých hráčů, částečně kvůli tomu, že preferuje docela jiný herní systém.

Celkově špatná nálada pak nejspíše vyústila ve zmiňovanou rvačku. K potyčce došlo v sobotním přípravném zápasu, který Lille hrálo s belgickým Kortrijkem. Co se na hřišti odehrálo?

Po ukončení prvního poločasu se Xeka vydal ke svému týmovému kolegovi Djalovi, zjevně frustrován velice špatným výkonem týmu. Ten si jeho výčitky nenechal líbit a po pár peprných slovech už se oba fotbalisté prali.

Fotbalisty od sebe musel dostat rozhodčí, který Xekovi následně dal červenou kartu. Lille tedy v druhém poločase hrálo v deseti s tím, že pouze vyrovnalo na 1:1.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Uhájí Sparta neporazitelnost ? Na Letnou přijede francouzský Lyon
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama