Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Skandál v přípravném zápasu Lille! Spoluhráči se poprali kvůli špatnému výkonu

Úřadující francouzský mistr se namísto posezónních oslav zmítá v chaosu. Vyústilo to ve rvačku dvou hráčů přímo v přípravném zápasu.

xeka-lille
Zdroj: The Indian Paper

Ačkoliv Lille v uplynulé sezóně oslavilo titul, posezónní oslavy se nekonají. Pár dní poté, co Lille porazilo PSG a shráblo titul, od týmu překvapivě odešel hlavní trenér Christophe Galtier. Ještě překvapivější pak byla jeho náhrada v podobě Jocelyna Gourvenneca, bývalého trenéra Bordeaux a Guingamp, který byl dva roky mimo hru.

Gourvennec se nyní chystá rozprodat velkou část vítězného týmu, částečně kvůli možnému finančnímu zhodnocení některých hráčů, částečně kvůli tomu, že preferuje docela jiný herní systém.

Celkově špatná nálada pak nejspíše vyústila ve zmiňovanou rvačku. K potyčce došlo v sobotním přípravném zápasu, který Lille hrálo s belgickým Kortrijkem. Co se na hřišti odehrálo?

Po ukončení prvního poločasu se Xeka vydal ke svému týmovému kolegovi Djalovi, zjevně frustrován velice špatným výkonem týmu. Ten si jeho výčitky nenechal líbit a po pár peprných slovech už se oba fotbalisté prali.

Fotbalisty od sebe musel dostat rozhodčí, který Xekovi následně dal červenou kartu. Lille tedy v druhém poločase hrálo v deseti s tím, že pouze vyrovnalo na 1:1.

Číst
De Bruyne dal 4 góly. Oslavil je jako letní posila Haaland
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Hokej

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr měl ve středu v dopoledních hodinách nehodu. Nehoda vypadala velmi vážně.

Reklama