Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Skandál v přípravném zápasu Lille! Spoluhráči se poprali kvůli špatnému výkonu

Úřadující francouzský mistr se namísto posezónních oslav zmítá v chaosu. Vyústilo to ve rvačku dvou hráčů přímo v přípravném zápasu.

xeka-lille
Zdroj: The Indian Paper

Ačkoliv Lille v uplynulé sezóně oslavilo titul, posezónní oslavy se nekonají. Pár dní poté, co Lille porazilo PSG a shráblo titul, od týmu překvapivě odešel hlavní trenér Christophe Galtier. Ještě překvapivější pak byla jeho náhrada v podobě Jocelyna Gourvenneca, bývalého trenéra Bordeaux a Guingamp, který byl dva roky mimo hru.

Gourvennec se nyní chystá rozprodat velkou část vítězného týmu, částečně kvůli možnému finančnímu zhodnocení některých hráčů, částečně kvůli tomu, že preferuje docela jiný herní systém.

Celkově špatná nálada pak nejspíše vyústila ve zmiňovanou rvačku. K potyčce došlo v sobotním přípravném zápasu, který Lille hrálo s belgickým Kortrijkem. Co se na hřišti odehrálo?

Po ukončení prvního poločasu se Xeka vydal ke svému týmovému kolegovi Djalovi, zjevně frustrován velice špatným výkonem týmu. Ten si jeho výčitky nenechal líbit a po pár peprných slovech už se oba fotbalisté prali.

Fotbalisty od sebe musel dostat rozhodčí, který Xekovi následně dal červenou kartu. Lille tedy v druhém poločase hrálo v deseti s tím, že pouze vyrovnalo na 1:1.

Reklama. Posunutím pokračujte.
  Jack Grealish se snaží dostat do klubu, který nenávidí
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama