Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Lando Norrise přepadli na finále EURO 2020

Jezdec Formule 1 Lando Norris byl během nepokojů provázejících finále EURO 2020 přepaden.

lando-norris
Zdroj: CNN International

Lando Norris se přátelí s několika anglickými fotbalisty, které šel podpořit přímo na tribuny stadionu Wembley. Po zápase vracel na parkoviště ke svému automobilu, byl však přepaden.

O přepadení informovala stáj McLaren, jejíž barvy Lando Norris hájí. Detaily přepadení nejsou známy, kromě toho, že Norrisovy byly zcizeny hodinky v hodnotě přibližně 1 milion korun.

Sám Lando Norris by měl být otřesený, fyzicky ovšem v pořádku. Jeho startu na Velké ceně Velké Británie, která se pojede tento víkend, tak nic nebrání.

Po pachateli loupežného přepadení pátrá anglická policie, ale vzhledem k masivním výtržnostem spojeným s finále EURO 2020 je velmi nepravděpodobné, že by někoho chytila.

  Jatka v Maďarsku vyhrál Ocon, Hamilton doháněl špatné rozhodnutí na startu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Motosport

Velkou cenu Velké Británie definovala kolize v prvním kole závodu. Lewis Hamilton v ní zavadil o zadní kolo svého největšího soka Maxe Verstappena a...

Motosport

Do historicky prvního sprintu Formule 1, který se jel v rámci Velké ceny Velké Británie, vstupoval na prvním místě Lewis Hamilton, na druhém místě...

Motosport

Velká cena Austrálie musela být kvůli nepříznivé pandemické situaci a s tím spojenými opatřeními zrušena.

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama