Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Motosport

Lando Norrise přepadli na finále EURO 2020

Jezdec Formule 1 Lando Norris byl během nepokojů provázejících finále EURO 2020 přepaden.

lando-norris
Zdroj: CNN International

Lando Norris se přátelí s několika anglickými fotbalisty, které šel podpořit přímo na tribuny stadionu Wembley. Po zápase vracel na parkoviště ke svému automobilu, byl však přepaden.

O přepadení informovala stáj McLaren, jejíž barvy Lando Norris hájí. Detaily přepadení nejsou známy, kromě toho, že Norrisovy byly zcizeny hodinky v hodnotě přibližně 1 milion korun.

Sám Lando Norris by měl být otřesený, fyzicky ovšem v pořádku. Jeho startu na Velké ceně Velké Británie, která se pojede tento víkend, tak nic nebrání.

Po pachateli loupežného přepadení pátrá anglická policie, ale vzhledem k masivním výtržnostem spojeným s finále EURO 2020 je velmi nepravděpodobné, že by někoho chytila.

Číst
Charles Leclerc rozbil vzácný vůz Nikiho Laudy při exhibičním závodu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Motosport

Pilot Formule 1 Charles Leclerc nemůže prolomit prokletí, které se ho drží v jeho rodné zemi. 

Motosport

Společně se startem nové sezóny se Formule 1 dočkala i nového ředitele. A jak se říká, nové koště dobře mete. 

Motosport

Je to jen pár dnů, co streamovací platforma Netflix zveřejnila čtvrtou řadu populárního seriálu Touha po vítězství, ze zákulisí loňského ročníku F1. Mnozí fanoušci...

Motosport

Americká stáj Haas představila náhradu za Nikitu Mazepina, se kterým rozvázala smlouvu v návaznosti na ruskou invazi na Ukrajinu.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama