Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Vémola odpískal zápas na Štvanici!

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi. Místo toho ale zápas kvůli zranění odpískal! Štvanice tak Karlosův zápas neuvidí!

Vémola se zranil a na Oktagonu 26 bude chybět
Vémola se zranil a na Oktagonu 26 bude chybět | zdroj: sport.tn.nova.cz

Vémola se zranil a na Oktagonu 26 bude chybět

Karlos Vémola si utrhl triceps a právě kvůli tomuto zranění bude v rámci galavečera Oktagon 26 na Štvanici chybět. O tomto zranění informovala přímo organizace. Karlos do poslední sekundy věřil, že se mu podaří dát se dohromady a na Štvanici nastoupí. Místo toho ale musel odstoupit a o titul tak bude bojovat později. Naruszczka si ale myslí, že se jej Vémola bojí a proto ze zápasu raději odstoupil. Pravdou je, že Vémolu trápí série zranění od zápasu s Ďatelinkou.

Sleduj Oktagon 26 a vsaď si s bonusem – fight karta, predikce, online stream

Kdo nastoupí místo něj?

Organizace měla relativně dostatek času najít za Vémolu náhradu. S Polákem se tak utká Samuel Krištofič o prozatímní titul. Možná si říkáte, proč zrovna Krištofič. Inu, Vémola a Krištofič se nemají rádi, pokud by se tedy stalo, že s ním Naruszczka padne, mohl by zápas Vémola vs. Krištofič přilákat enormní množství diváků a ještě by byl napjatý od první sekundy.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým...

MMA

UFC 262 byl nabitý galavečer, kde nebylo nouze o skvělé zápasy. Především se ale celý svět MMA upíral k tomu, kdo získá titul šampiona...

MMA

Pokud se řadíte mezi milovníky bojových sportů a MMA obzvláště, pak můžete využít jedinečné nabídky a především novinky. V současné době můžete vedle Oktagonu...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama