Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Vémola odpískal zápas na Štvanici!

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi. Místo toho ale zápas kvůli zranění odpískal! Štvanice tak Karlosův zápas neuvidí!

Vémola se zranil a na Oktagonu 26 bude chybět
Vémola se zranil a na Oktagonu 26 bude chybět | zdroj: sport.tn.nova.cz

Vémola se zranil a na Oktagonu 26 bude chybět

Karlos Vémola si utrhl triceps a právě kvůli tomuto zranění bude v rámci galavečera Oktagon 26 na Štvanici chybět. O tomto zranění informovala přímo organizace. Karlos do poslední sekundy věřil, že se mu podaří dát se dohromady a na Štvanici nastoupí. Místo toho ale musel odstoupit a o titul tak bude bojovat později. Naruszczka si ale myslí, že se jej Vémola bojí a proto ze zápasu raději odstoupil. Pravdou je, že Vémolu trápí série zranění od zápasu s Ďatelinkou.

Sleduj Oktagon 26 a vsaď si s bonusem – fight karta, predikce, online stream

Kdo nastoupí místo něj?

Organizace měla relativně dostatek času najít za Vémolu náhradu. S Polákem se tak utká Samuel Krištofič o prozatímní titul. Možná si říkáte, proč zrovna Krištofič. Inu, Vémola a Krištofič se nemají rádi, pokud by se tedy stalo, že s ním Naruszczka padne, mohl by zápas Vémola vs. Krištofič přilákat enormní množství diváků a ještě by byl napjatý od první sekundy.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama