Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Češi si na Nizozemce věří, historicky na ně “umí”

Česko v osmifinále EURO 2020 narazí na Nizozemsko, realizační tým, fanoušci, fotbaloví odborníci i samotní hráči jsou přitom plni optimizmu. Na Nizozemsko prý historicky “umíme”, ale dá se na to spolehnout při sázení?

Scotland-v-Czech-Republic---UEFA-Euro-2020-Group-D-fffda0cf491ea6a42f65c66414168f92
Zdroj: Reutir

Týmové novinky Nizozemsko

Nizozemsko vyhrálo všechny tři zápasy ve skupině, což se povedlo už jenom Itálii a Belgii.

Nizozemsko je nejgólovějším týmem EURO, v základní skupině vstřelilo 8 gólů.

Nizozemsko má výborné individuality, za zmínku stojí například de Jong, de Ligt, Dumfries, Depay nebo Wijnaldum.

Nizozemsko bude hrát ve formaci 5-3-2, která se mu osvědčila už v základní skupině. Sestava je také poměrně jasně daná a protože se skvěle osvědčila, trenér de Boer ani nemusí přemýšlet o změnách.

Týmové novinky Česko

Česko do osmifinále postoupilo z tabulky třetích týmů. V základní skupině dalo pouze 3 góly, o všechny tři se postaral Patrik Schick.

Z toho vyplývá, že Česko je s góly odkázáno na jednoho jediného člověka, což není dobré. Tomáš Souček je příliš zaneprázdněný defensivními úkoly a Jankto s Daridou nejsou v úplně ideální formě.

Bořil je vykartovaný a nyní se řeší, kdo půjde místo něj. K dispozici je Matějů nebo Kadeřábek.

Trenér Šilhavý je poměrně konzervativní a tak se nedá čekat, že by do zápasu s Nizozemskem dělal spoustu změn. Ono by to nakonec asi nebylo ani moc dobré. Nicméně nějaké oživení by se beztak hodilo. Nabízí se například Antonín Barák.

Reklama. Posunutím pokračujte.

Tip na sázku

Pokud dáme stranou vlastenectví, asi se všichni shodneme na tom, že Nizozemci jsou prostě lepší. Pokud si tedy musíte vsadit na Čechy, potom bych vám doporučil nějakou opatrnější sázku, například dvojtip nebo sázku bez remízy. Favorité jsou totiž Nizozemci.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

EURO

Itálie se ve finále EURO 2020 potká s Anglií a to je, alespoň z jedné strany, příslib nádherného fotbalu. Itálie praktikuje velice živý fotbal s rychlým přechodem...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama