Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Česko v osmifinále EURO bude hrát s Nizozemskem

Podvečerní výsledky na EURO 2020 přihrály České republice soupeře pro osmifinálový zápas. Bude se jednat o Nizozemsko.

https___wp-images.onefootball.com_wp-content_uploads_sites_10_2019_11_Germany-v-Netherlands-UEFA-Nations-League-A-1573892896-1024x768
Zdroj: One Football

Česko ve skupině prohrálo jediný zápas, včera proti Anglii, navíc nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Přesto do osmifinále postupuje skrze tabulku třetích týmů. To mu také přihrálo soupeře v podobě Nizozemska.

Podle fotbalových expertů na ČT Sport se jedná o hratelného soupeře, Deník Sport je naopak vidí jako velmi obtížné protivníky. Ať tak nebo tak, na Nizozemsko historicky zahrát umíme.

Zápas Česko vs Nizozemsko se odehraje v neděli 27.6. od 18:00 hodin. Skvělou zprávou je, že se bude hrát v maďarské Budapešti a na zápas budou moci čeští diváci.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Prezident UEFA Alexander Čeferin v rozhovoru pro televizi BBC uvedl, že formát EURO 2020 nebyl spravedlivý a už ho nehodlá znovu podporovat.

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama