Connect with us

Ahoj, co hledáte?

EURO

Fotbalisté Anglie mají plán: Když vyhrají ME, obarví se na blond jako Foden

Anglickému reprezentačnímu týmu to na EURO 2020 i přes neskutečně nabytou soupisku dře. V prvních dvou zápasech sice brali celkem čtyři body, což není vyloženě špatné, ale vstřelili pouze jediný gól. A to hráli doma. Proto není překvapení, že si hráči hledají různé výzvy. Tou poslední, nyní již veřejnou je slib, že pokud se jim podaří vyhrát ME ve fotbale, nabarví se jako Phil Foden.

phil-foden-euro
Zdroj: The Independent

Phil Foden je mladičký, teprve jednadvacetiletý záložník Manchesteru City, kterého lze na hřišti snadno identifikovat právě nezvyklým blonďatým retro sestřihem. Pamětníkům tento sestřih dost možná připomene Paula Gascoignea, který s podobným účesem odehrál EURO 1996, nicméně Foden inspiraci jedním ze svých reprezentačních předchůdců popřel.

Rozbor zápasu s predikcí: 🇨🇿 Česko – Anglie 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Anglie má za sebou dva zápasy. První zápas s Chorvatskem vyhrála 1:0, druhý zápas se svým odvěkým rivalem Skotskem pak remizovala 0:0. V současné chvíli má proto tým Albionu na kontě 4 body stejně jako Češi.

  Jack Grealish se snaží dostat do klubu, který nenávidí
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

EURO

Finále EURO 2020, které se uskutečnilo v londýnské baště Wembley, je pro Anglii ostuda ve všech směrech. 

EURO

Šampionát EURO 2020 zná svého vítěze. Stala se jím Itálie, která byla považována za outsidera.

EURO

Itálie se ve finále EURO 2020 potká s Anglií a to je, alespoň z jedné strany, příslib nádherného fotbalu. Itálie praktikuje velice živý fotbal s rychlým přechodem...

Fotbal

Druhý semifinálový zápas EURO 2020 mezi Anglií a Dánskem doprovází ohromná kontroverze.

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama