Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

French Open hlásí zatčení ruské tenistky Sizikové!

Poté, co z turnaje odstoupila Naomi Osaka kvůli rozhovorům s novináři, hlásí French Open další problém! Francouzská policie zatkla ruskou tenistku Sizikovou z důvodu podezření na sázkové podvody.

Siziková byla zatčena
Jana Siziková | zdroj: isport.blesk.cz

S Roland Garros 2021 to nesouvisí

Ačkoli zatčení proběhlo právě v Paříži, podezření na sázkové podvody pochází již minulého roku. Má se za to, že ruská tenistka Jana Siziková podezřele sázela na svůj loňský zápas ve čtyřhře právě na Roland Garros, které se loni konalo z důvodu pandemie COVID-19 až v říjnu. Loni vypadla hned v prvním kole a stejný osud ji potkal také letos. V současné době je ve vazbě.

Sizikovou zatkla policie

Ruská tenistka Jana Siziková | zdroj: sport24.pluska.sk

Zápas Siziková/Brengel vs. Mitua/Tiga

Právě tento zápas se odehrál na loňském Roland Garros. Podle vyšetřovatelů je Siziková obviněná z korupce a organizovaným sázkám. Zápas proti Rumunkám loni prohrály Siziková s Brengel ve dvou setech. Přesto se zde našel prostor pro sázku.

Podezření, že něco není tak, jak má být, vyvolal pátý gem ve druhém setu. Zde totiž Siziková vyrobila hned dvě dvojchyby a možná záměrně zkazila také další výměny, které se v tomto gemu odehrály. To samozřejmě není důvod tenistku hned podezřívat, protože každý tenista si občas vybere svoji slabší chvilku.

Problém ale byl, že v tu dobu přibylo na výsledek zápasu podezřelé množství sázek. Z tohoto důvodu se dá předpokládat, že Siziková byla zapletena do podvodného sázení. I proto byla tato ruská tenistka zatčena krátce po dohrání prvního kola na letošním Roland Garros.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Tenis

Ve třetím kole letošního Roland Garros bojoval Roger Federer přes tři hodiny proti německému soku Dominiku Koepferovi. I přesto, že napínavý duel švýcarský tenista...

Tenis

Osaka již před French Open oznámila, že nehodlá komunikovat s novináři. Po prvním kole také na tiskovou konferenci nedorazila a přišla první pokuta. Spolu...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama