Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Tenis

French Open hlásí zatčení ruské tenistky Sizikové!

Poté, co z turnaje odstoupila Naomi Osaka kvůli rozhovorům s novináři, hlásí French Open další problém! Francouzská policie zatkla ruskou tenistku Sizikovou z důvodu podezření na sázkové podvody.

Siziková byla zatčena
Jana Siziková | zdroj: isport.blesk.cz

S Roland Garros 2021 to nesouvisí

Ačkoli zatčení proběhlo právě v Paříži, podezření na sázkové podvody pochází již minulého roku. Má se za to, že ruská tenistka Jana Siziková podezřele sázela na svůj loňský zápas ve čtyřhře právě na Roland Garros, které se loni konalo z důvodu pandemie COVID-19 až v říjnu. Loni vypadla hned v prvním kole a stejný osud ji potkal také letos. V současné době je ve vazbě.

Sizikovou zatkla policie

Ruská tenistka Jana Siziková | zdroj: sport24.pluska.sk

Zápas Siziková/Brengel vs. Mitua/Tiga

Právě tento zápas se odehrál na loňském Roland Garros. Podle vyšetřovatelů je Siziková obviněná z korupce a organizovaným sázkám. Zápas proti Rumunkám loni prohrály Siziková s Brengel ve dvou setech. Přesto se zde našel prostor pro sázku.

Podezření, že něco není tak, jak má být, vyvolal pátý gem ve druhém setu. Zde totiž Siziková vyrobila hned dvě dvojchyby a možná záměrně zkazila také další výměny, které se v tomto gemu odehrály. To samozřejmě není důvod tenistku hned podezřívat, protože každý tenista si občas vybere svoji slabší chvilku.

Problém ale byl, že v tu dobu přibylo na výsledek zápasu podezřelé množství sázek. Z tohoto důvodu se dá předpokládat, že Siziková byla zapletena do podvodného sázení. I proto byla tato ruská tenistka zatčena krátce po dohrání prvního kola na letošním Roland Garros.

Číst
Medvědev na kurtu předvedl zkrat, za který se styděla i jeho manželka
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Fotbal

Fotbalový útočník Marek Vintr se dopustil sázkového podvodu. Etická komise Fotbalové asociace ČR mu za to vyměřila trest v podobě zákazu činnosti na 18...

Fotbal

Zápas druhé kolumbijské ligy skončil "absolutním trapasem" jak o neuvěřitelném chování hráčů na hřišti píšou zahraniční média.

Fotbal

Bývalému fotbalistovi hrozí až 10 let ve vězení za to, že předstíral svojí smrt. 

Tenis

Ve třetím kole letošního Roland Garros bojoval Roger Federer přes tři hodiny proti německému soku Dominiku Koepferovi. I přesto, že napínavý duel švýcarský tenista...

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama