Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Dvořák vs. Paiva -preview před zápasem UFC Fight Night 188 ZMĚNA!

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým favoritem na vítězství! Podaří se mu tuto roli splnit?

Dvořák vs. Paiva -preview před zápasem UFC Fight Night 188
David Dvořák v UFC | zdroj: sport.tn.nova.cz

UFC po třetí

David Dvořák bude v rámci galavečera UFC Fight Night 188 nastupovat již ke svému třetímu vystoupení v nejslavnější MMA organizaci na světě. Škoda je, že tento souboj, jež se odehraje v APEX centrum v Las Vegas, neuvidí diváci.

Navíc, David Dvořák je v současné chvíli v neuvěřitelném laufu. Má za sebou hned 15 vítězství v řadě, což je v rámci MMA neuvěřitelné. Však jeho poslední prohra je hodně fousatá, přišla totiž v roce 2012.

Dvořák vs. Paiva -preview před zápasem UFC Fight Night 188

David Dvořák při výhře v UFC | zdroj: isport.blesk.cz

Co už dokázal v UFC

Do UFC se David Dvořák dostal loni v březnu. Nastoupil proti Bruno Silvovi a ačkoli zápas nebyl úplně v jeho režii, dokázal zvítězit na body. Druhý zápas, který se shodou okolností opět konal v APEX centru, byl na programu v září loňského roku. I zde získal nad Američanem Jordanem Espinosou vítězství na body. Ačkoli oba zápasy v UFC vyhrál až na body, jeho míra ukončení zápasů na KO je krásných 42 %. Dočkáme se tedy nějakého pěkného ukončení v jeho třetím zápase kariéry v UFC?

Soupeř Raulian Paiva

Soupeřem Davida Dvořáka bude Raulian Paiva. Ten měl cestu do UFC poměrně obtížnou, dostal se do této organizace skrze brazilskou edici tzv. Dana White Contender Series. První zápas v této soutěži ale na body prohrál. Druhý zápas pro Rauliana opět nebyl nejlepším, na TKO prohrál s Rogeriem Bontorim…

Zdálo se, že dny Rauliana Paivy jsou sečtené. Podařilo se mu ale zvítězit nad Brazilcem Markem De La Rosou a to hned KO. To Paivu samozřejmě nakoplo k lepším výkonům a v dalším zápase pak na body porazil Zhalgase Zhumangalova. V současné době je Rulian Paiva dvanáctým mužem muší váhy, který si věří na skalp Davida Dvořáka.

Číst
Procházka navážil a čeká na zápas o UFC titul

Zápas David Dvořák vs. Raulian Paiva byl zrušen

Díky rapidnímu shazování byl zápas Mezi Dvořákem a Paivou zrušený. UFC se ale podařilo najít za Rauliana Paivu náhradu, kterou bude kolumbijský fighter Juancamil Rondersom. Ten by měl být pro Dvořáka ještě jednodušším soupeřem než původně ohlášený Paiva. Důvodem zrušení zápasu je zdravotní stav, který nedovolil Raulianou Paivovi do zápasu nastoupit.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární MMA zápasník Jiří Procházka má za sebou radikální změnu účesu. 

MMA

Radostná zpráva pro všechny české fanoušky MMA. Do nejlepší organizace na světě míří česká zápasnice Lucie Pudilová.

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Cyklistika

Největší svátek cyklistiky a zároveň každoročně jedna z nejsledovanějších událostí sportovního světa se blíží. Tour de France začíná již za necelý týden, tentokrát netradičně...

Cyklistika

Závody horských kol v Jihlavě skončily smrtí jednoho z jezdců. Informoval o tom oficiální web závodu.

Motosport

Španělské hlavní město Madrid vyjádřilo zájem o pořádání závodů Formule 1. A to i přestože ve Španělsku se již jeden závod Formule 1 jezdí.

Tenis

Daniil Medvědev, aktuálně první tenista ATP při zápasu v německém Halle předvedl takový zkrat, že se za něj styděla i jeho manželka.

Reklama