Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Dvořák vs. Paiva -preview před zápasem UFC Fight Night 188 ZMĚNA!

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým favoritem na vítězství! Podaří se mu tuto roli splnit?

Dvořák vs. Paiva -preview před zápasem UFC Fight Night 188
David Dvořák v UFC | zdroj: sport.tn.nova.cz

UFC po třetí

David Dvořák bude v rámci galavečera UFC Fight Night 188 nastupovat již ke svému třetímu vystoupení v nejslavnější MMA organizaci na světě. Škoda je, že tento souboj, jež se odehraje v APEX centrum v Las Vegas, neuvidí diváci.

Navíc, David Dvořák je v současné chvíli v neuvěřitelném laufu. Má za sebou hned 15 vítězství v řadě, což je v rámci MMA neuvěřitelné. Však jeho poslední prohra je hodně fousatá, přišla totiž v roce 2012.

Dvořák vs. Paiva -preview před zápasem UFC Fight Night 188

David Dvořák při výhře v UFC | zdroj: isport.blesk.cz

Co už dokázal v UFC

Do UFC se David Dvořák dostal loni v březnu. Nastoupil proti Bruno Silvovi a ačkoli zápas nebyl úplně v jeho režii, dokázal zvítězit na body. Druhý zápas, který se shodou okolností opět konal v APEX centru, byl na programu v září loňského roku. I zde získal nad Američanem Jordanem Espinosou vítězství na body. Ačkoli oba zápasy v UFC vyhrál až na body, jeho míra ukončení zápasů na KO je krásných 42 %. Dočkáme se tedy nějakého pěkného ukončení v jeho třetím zápase kariéry v UFC?

Soupeř Raulian Paiva

Soupeřem Davida Dvořáka bude Raulian Paiva. Ten měl cestu do UFC poměrně obtížnou, dostal se do této organizace skrze brazilskou edici tzv. Dana White Contender Series. První zápas v této soutěži ale na body prohrál. Druhý zápas pro Rauliana opět nebyl nejlepším, na TKO prohrál s Rogeriem Bontorim…

Zdálo se, že dny Rauliana Paivy jsou sečtené. Podařilo se mu ale zvítězit nad Brazilcem Markem De La Rosou a to hned KO. To Paivu samozřejmě nakoplo k lepším výkonům a v dalším zápase pak na body porazil Zhalgase Zhumangalova. V současné době je Rulian Paiva dvanáctým mužem muší váhy, který si věří na skalp Davida Dvořáka.

Zápas David Dvořák vs. Raulian Paiva byl zrušen

Díky rapidnímu shazování byl zápas Mezi Dvořákem a Paivou zrušený. UFC se ale podařilo najít za Rauliana Paivu náhradu, kterou bude kolumbijský fighter Juancamil Rondersom. Ten by měl být pro Dvořáka ještě jednodušším soupeřem než původně ohlášený Paiva. Důvodem zrušení zápasu je zdravotní stav, který nedovolil Raulianou Paivovi do zápasu nastoupit.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Populární MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest...

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

MMA

Jason "Mayhem" Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

Box

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Fotbal

Messiho nová kapitola se nevyvíjí dobře. Během premiéry v dresu PSG fanoušci začali tvrdit, že jejich oblíbený tým nikdy nehrál hůře. A v domácí...

Reklama