Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

UFC 262 je dobojováno, známe nového šampiona lehké váhy!

UFC 262 byl nabitý galavečer, kde nebylo nouze o skvělé zápasy. Především se ale celý svět MMA upíral k tomu, kdo získá titul šampiona lehké váhy organizace UFC. Pojďme se tedy podívat na výsledky tohoto galavečera.

UFC 262 je dobojováno, známe nového šampiona lehké váhy!
Oliveira vs. Chandlers na UFC 262 | zdroj: mmafighting.com

Šampionem se stal Charles Oliveira

Charles Oliveira se konečně dočkal titulu v organizaci UFC! Již 11 let se Oliveira drží zhruba v první desítce pérové váhy, následně pak lehké váhy. Neskutečně dlouhých 11 let, nutno podotknout. Včera ale ukončil toto neuvěřitelné dlouhé čekaná na titul šampiona lehké váhy. Nahradil tak Chabiba Nurmagomedova.

Pojďme se ale podívat prvně na to, jak vlastně celý zápas probíhal. Nebyl totiž tak jednoznačný, jak by se mohlo na první pohled zdát! Zápas totiž začal poměrně divoce a oba borci se nešetřili od samotného začátku. Akce se musela divákům jednoznačně líbit, však jich také v hledišti bylo hned 16 000.

UFC 262 je dobojováno, známe nového šampiona lehké váhy!

Charles Oliveira | zdroj: šport.aktuality.sk

Málem konec v prvním kole

Oliveira se dostal do potíží v průběhu prvního kola. Chandler jej málem chytil do gilotiny, což by pro Oliveiru nebyla úplně pozice, do které by se chtěl dostat. Naštěstí se mu z ní povedlo uniknout zavčasu. Ten se rozhodl s průběhem zápasu něco udělat. Mrštil tedy Chandlerem o zem a zdálo se, že se zápas přenese právě sem.

To ovšem Chandler nedopustil a velmi rychle se zase postavil na nohy. To se mu vyplatilo, však byl také velmi blízko TKO hned v prvním kole. Oliveira byl velmi blízko ukončení a rozhodčí zápas málem ukončil. Charlesovi se ale povedlo rychle přetočit a odvrátit tak spršku ran. Druhé kolo začalo opět velmi aktivně, Chandler byl ale evidentně otřesený po úvodní tvrdé ráně. Zápas nakonec musel zastavit hlavní rozhodčí Dana Miragliottu a Charles Oliveria mohl začít slavit!

Číst
Procházka novým účesem započal další etapu
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární MMA zápasník Jiří Procházka má za sebou radikální změnu účesu. 

MMA

Radostná zpráva pro všechny české fanoušky MMA. Do nejlepší organizace na světě míří česká zápasnice Lucie Pudilová.

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Fotbalovému záložníkovi Manchesteru United Bruno Fernandesovi došlo trpělivost se spoluhráči Fredem a Alexem Tellesem. Když natáčeli video pro marketingovou agenturu, ostře na ně vyjel.

Fotbal

Sázková společnost Tipsport projevila zájem o převzetí sponzorství nejvyšší české fotbalové ligy a druhé nejvyšší české fotbalové ligy.

Fotbal

Po svém návratu z Juventusu strávil zatím Ronaldo v dresu Manchesteru United pouhý jeden rok a už se čile spekuluje o tom, že opět...

Fotbal

Bývalý hráč Realu Madrid Gareth Bale je údajně před podpisem smlouvy s americkým fotbalovým klubem Los Angeles FC.

Fotbal

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin převlékl dres a místo bruslí nazul kopačky.

Fotbal

Byť smlouva současného titulárního sponzora nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuny vyprší až za dva roky, v současné chvíli se již údajně vyjednává o novém...

Reklama