Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

UFC 262 je dobojováno, známe nového šampiona lehké váhy!

UFC 262 byl nabitý galavečer, kde nebylo nouze o skvělé zápasy. Především se ale celý svět MMA upíral k tomu, kdo získá titul šampiona lehké váhy organizace UFC. Pojďme se tedy podívat na výsledky tohoto galavečera.

UFC 262 je dobojováno, známe nového šampiona lehké váhy!
Oliveira vs. Chandlers na UFC 262 | zdroj: mmafighting.com

Šampionem se stal Charles Oliveira

Charles Oliveira se konečně dočkal titulu v organizaci UFC! Již 11 let se Oliveira drží zhruba v první desítce pérové váhy, následně pak lehké váhy. Neskutečně dlouhých 11 let, nutno podotknout. Včera ale ukončil toto neuvěřitelné dlouhé čekaná na titul šampiona lehké váhy. Nahradil tak Chabiba Nurmagomedova.

Pojďme se ale podívat prvně na to, jak vlastně celý zápas probíhal. Nebyl totiž tak jednoznačný, jak by se mohlo na první pohled zdát! Zápas totiž začal poměrně divoce a oba borci se nešetřili od samotného začátku. Akce se musela divákům jednoznačně líbit, však jich také v hledišti bylo hned 16 000.

UFC 262 je dobojováno, známe nového šampiona lehké váhy!

Charles Oliveira | zdroj: šport.aktuality.sk

Málem konec v prvním kole

Oliveira se dostal do potíží v průběhu prvního kola. Chandler jej málem chytil do gilotiny, což by pro Oliveiru nebyla úplně pozice, do které by se chtěl dostat. Naštěstí se mu z ní povedlo uniknout zavčasu. Ten se rozhodl s průběhem zápasu něco udělat. Mrštil tedy Chandlerem o zem a zdálo se, že se zápas přenese právě sem.

To ovšem Chandler nedopustil a velmi rychle se zase postavil na nohy. To se mu vyplatilo, však byl také velmi blízko TKO hned v prvním kole. Oliveira byl velmi blízko ukončení a rozhodčí zápas málem ukončil. Charlesovi se ale povedlo rychle přetočit a odvrátit tak spršku ran. Druhé kolo začalo opět velmi aktivně, Chandler byl ale evidentně otřesený po úvodní tvrdé ráně. Zápas nakonec musel zastavit hlavní rozhodčí Dana Miragliottu a Charles Oliveria mohl začít slavit!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Populární MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka se o víkendu chystá do akce, nikoliv však té zápasnické. Namísto toho navlékne kopačky a vyběhne hájit čest...

MMA

Jestliže jste si mysleli, že populární irský MMA zápasník Connor McGregor je po zlomenině ze zápasu s Dustinem Poirierem stále mimo zápasovou teplotu, jste na...

MMA

Jason "Mayhem" Miller, bývalý UFC zápasník se opět dostal do křížku se zákonem.

Box

Z bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa se stane moderátor. Chystá se komentovat boxerský zápas Holyfield vs. Belfort.

Reklama
Reklama

Nové

Fotbal

Mario Balotelli se pomstil trenérovi, který o něm ještě v době, kdy hrál za Manchester City uvedl, že je "bez mozku".

Fotbal

Matka Cristiana Ronalda potvrdila, že její vnuk Cristiano Jr. je lepším fotbalistou než byl jeho otec v podobném věku. 

Hokej

Hokejista kladenských Rytířů Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová si po několikaletém vztahu konečně řekli své ano. Život na hromádce je už evidentně...

Hokej

Český deník Sport přišel s informací, že šéf českého hokeje Tomáš Král byl agentem StB a donášel na své nadřízené kolegy.

Olympiáda

Olympijská šampionka Wilsonová se nakazila Covid-19 a skončila v nemocnici i přestože proti nemoci byla plně očkovaná. 

Fotbal

Romeo Beckham si odbyl svůj profesionální debut, přičemž nastoupil na pravém křídle, stejně jako jeho známý otec David Beckham.

Reklama