Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Basket

NBA basketbalista Porter šel na striptýz, dostal za to pokutu

Rozehrávač Houstonu Kevin Porter se minulý týden, kdy byl společně se svým týmem na zápase v Miami, vydal „na tajňačku“ do striptýzového baru. Protože se ovšem na parkovišti před podnikem zapletl do potyčky, během níž byl napaden jeho spoluhráč Sterling Brown, všechno vyšlo najevo.

kevin-porter-houston-rockets
Kevin Porter musí zaplatit tučnou pokutu. / Zdroj: ESPN

Za tento přestupek si Kevin Porter vykoledoval pokutu v hodnotě 50 tisíc dolarů (cca 1 milion korun).

Ke zmiňovanému incidentu byla přivolána policie, která následně uvedla, že oba hráči se chovali agresivně a nechtěli prozradit své jméno. Jelikož Sterling Brown byl zraněný, k incidentu byla přivolána také záchranná služba a právě její pracovník oba basketbalisty identifikoval. Sterling Brown byl s tržnou ranou v obličeji následně odvezen do nemocnice.

NBA přijala přísná koronavirová opatření, podle nichž se žádný z hráčů a pracovníků u A týmu nesmí zdržovat v prostorech, ve kterých se shromažďuje najednou více než 15 lidí. Z tohoto důvodu byl Porter také potrestán.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama