Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Basket

NBA basketbalista Porter šel na striptýz, dostal za to pokutu

Rozehrávač Houstonu Kevin Porter se minulý týden, kdy byl společně se svým týmem na zápase v Miami, vydal „na tajňačku“ do striptýzového baru. Protože se ovšem na parkovišti před podnikem zapletl do potyčky, během níž byl napaden jeho spoluhráč Sterling Brown, všechno vyšlo najevo.

kevin-porter-houston-rockets
Kevin Porter musí zaplatit tučnou pokutu. / Zdroj: ESPN

Za tento přestupek si Kevin Porter vykoledoval pokutu v hodnotě 50 tisíc dolarů (cca 1 milion korun).

Ke zmiňovanému incidentu byla přivolána policie, která následně uvedla, že oba hráči se chovali agresivně a nechtěli prozradit své jméno. Jelikož Sterling Brown byl zraněný, k incidentu byla přivolána také záchranná služba a právě její pracovník oba basketbalisty identifikoval. Sterling Brown byl s tržnou ranou v obličeji následně odvezen do nemocnice.

NBA přijala přísná koronavirová opatření, podle nichž se žádný z hráčů a pracovníků u A týmu nesmí zdržovat v prostorech, ve kterých se shromažďuje najednou více než 15 lidí. Z tohoto důvodu byl Porter také potrestán.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Olympiáda

Česká tenistka Markéta Vondroušová slaví senzační hru. V osmifinále porazila domácí hráčku Naomi Osakovou. 

Fotbal

Wayne Rooney opět rozčeřil vody anglického veřejného života, tentokrát však trošku jiným způsobem, než jsme zvyklí. 

Olympiáda

Česká republika se dočkala na olympijských hrách první medaile! Obstaral ji Lukáš Rohan v rámci kanoistiky. Jak si vedou další Češi v Tokiu?

Reklama