Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

MMA bojovník Chris Wiedman ukázal rentgen zlomené nohy, podle odborníků má po kariéře

Na tenhle fight se těšil celý MMA svět, Američan Chris Wiedman si to v neděli nad ránem měl rozdat s Jamajčanem Uriahem Hallem, jemuž cca 10 let nazpět uštědřil vůbec první porážku v UFC. Fight sice započal, ale ještě než padla první rána, bylo po něm.

chris-wiedman

Před pár hodinami, tedy několik dní po zmiňované události, Chris Wiedman sdílel rentgen zlomené nohy. Šestatřicetiletý rodák z Baldwinu v uplynulých dnech podstoupil několik operací, přičemž výsledek je vidět na druhém rentgenu, na němž je noha zafixovaná šrouby.

Wiedman na sociální síti Twitter přidal ještě pocity, které prožíval bezprostředně po zranění. Asi nikoho nepřekvapí, že zlomenina ho bolela jako čert. Jako další se potom snažil myslet na něco pozitivního a od té obrovské bolesti se myšlenkami dostat pryč.

Wiedman nakonec uvedl, že by se do klece rád vrátil. Rekonvalescence by podle něho neměla trvat více než rok. Odborníci však mají docela jiný názor. Podle nich je s Wiedmanovou profesionální kariérou nadobro konec. A co na Wiedmanovi plány říkáte vy?

Chris Wiedman sdílel rentgen své nohy před a po zákroku.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama