Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Jak dopadl Oktagon 22

Včera večer se uskutečnil další galavečer Oktagonu, další galavečer MMA. Bylo k vidění spoustu zajímavých figtů, všichni ale s očekáváním sledovali zápas mezi Vémolou a Ďatelinkou, ačkoli o určitou atraktivitu jej připravil fakt, že Vémola nenavážil.

Jak dopadl Oktagon 22
Vémola vítězí nad Ďatelinkou | zdroj: isport.blesk.cz

Spousta překvapení

V průběhu večera se v kleci odehrálo spoustu překvapení a jen pár zápasů vyhráli skutečně favorité. Jasný favorit Bartl v zápase proti Mokrému vyhrál na body. Podobně to měla také Lucie Pudilová proti Fince Suotama. Kopem do hlavy v prvním kole pak zápas proti Netza ukončila favoritka zápasu Szabová.

Růžička vs. Kareta

Zápas mezi Růžičkou a Karetou měl být ve své podstatě jednoznačný. Nasvědčovaly tomu i předzápasové kurzy na jednotlivé borce. Nakonec ale bylo všechno jinak, když po třech kolech zvítězil na body právě Kareta!

Jak dopadl Oktagon 22

Tadeáš Růžička | zdroj: ruik.cz

Polívka vs. Tomczak

Fight mezi těmito borci přinesl další překvapení na Oktagonu 22. Papírově silnější Tomczak byl totiž na body poražený Polívkou. Což čekal skutečně málo kdo. Tomczak sice v průběhu zápasu kousal, Polívka byl ale o chlup lepší.

Pukač vs. Malach

Pukač proti Malachovi byl mírným favoritem. Zápas se poměrně rychle dostal na zem, kde Pukač bojoval o to, aby mu Malach odklepal. To se mu nakonec i povedlo a bere si tak výhru hned v prvním kole, ačkoli nechal v kleci hodně sil.

Salčák vs. Raška

A další překvapení se odehrálo v kleci Oktagonu! Dle předzápasových kurzů měl být jasným favoritem tohoto fightu Salčák. Souboj byl vyrovnaný a zápas nakonec museli rozhodnout bodoví rozhodčí. Ti výhru přiřkli Raškovi!

Jak dopadl Oktagon 22

Salčák vs. Raška | zdroj: isport.blesk.cz

Fiala vs. Petrášek

Také toto byl velmi sledovaný zápas, který neměl dopředu daného favorita. Souboj to byl sám o sobě vynikající, nic méně trval necelé jedno kolo. Pak Ondřej Petrášek zavelel k útoku a technickým KO Fialu alias „Fidžiho“ ukončil.

Primera vs. Lohore

Tento zápas byl ostře sledovaný. Oba dva patří mezi zajímavé borce pro Oktagon, Lohore měl za sebou ale dvě porážky a třetí už nesměl dopustit. Během zápasu byl více aktivní, a nakonec se Lohoremu povedlo urvat výhru na body.

Titulový zápas dle předpokladů

Ačkoli se mluví jako o titulovém zápase, reálně mohl pás získat pouze Ďatelinka. Vémola totiž nenavážil a o pás přišel, stejně jako o možnost o něj včera bojovat. Ďatelinka včera začal ležérním highkickem, který se mu nakonec stal osudným. Vémola jej okamžitě vzal na zem. Druhá chyba byla potrestaná taky. Ďatelinka ukázal Vémolovi záda a ten jej bez lítosti uškrtil. V současné chvíli je tedy pás stále volný.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým...

MMA

UFC 262 byl nabitý galavečer, kde nebylo nouze o skvělé zápasy. Především se ale celý svět MMA upíral k tomu, kdo získá titul šampiona...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama