Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Jak dopadl Oktagon 22

Včera večer se uskutečnil další galavečer Oktagonu, další galavečer MMA. Bylo k vidění spoustu zajímavých figtů, všichni ale s očekáváním sledovali zápas mezi Vémolou a Ďatelinkou, ačkoli o určitou atraktivitu jej připravil fakt, že Vémola nenavážil.

Jak dopadl Oktagon 22
Vémola vítězí nad Ďatelinkou | zdroj: isport.blesk.cz

Spousta překvapení

V průběhu večera se v kleci odehrálo spoustu překvapení a jen pár zápasů vyhráli skutečně favorité. Jasný favorit Bartl v zápase proti Mokrému vyhrál na body. Podobně to měla také Lucie Pudilová proti Fince Suotama. Kopem do hlavy v prvním kole pak zápas proti Netza ukončila favoritka zápasu Szabová.

Růžička vs. Kareta

Zápas mezi Růžičkou a Karetou měl být ve své podstatě jednoznačný. Nasvědčovaly tomu i předzápasové kurzy na jednotlivé borce. Nakonec ale bylo všechno jinak, když po třech kolech zvítězil na body právě Kareta!

Jak dopadl Oktagon 22

Tadeáš Růžička | zdroj: ruik.cz

Polívka vs. Tomczak

Fight mezi těmito borci přinesl další překvapení na Oktagonu 22. Papírově silnější Tomczak byl totiž na body poražený Polívkou. Což čekal skutečně málo kdo. Tomczak sice v průběhu zápasu kousal, Polívka byl ale o chlup lepší.

Pukač vs. Malach

Pukač proti Malachovi byl mírným favoritem. Zápas se poměrně rychle dostal na zem, kde Pukač bojoval o to, aby mu Malach odklepal. To se mu nakonec i povedlo a bere si tak výhru hned v prvním kole, ačkoli nechal v kleci hodně sil.

Salčák vs. Raška

A další překvapení se odehrálo v kleci Oktagonu! Dle předzápasových kurzů měl být jasným favoritem tohoto fightu Salčák. Souboj byl vyrovnaný a zápas nakonec museli rozhodnout bodoví rozhodčí. Ti výhru přiřkli Raškovi!

Reklama. Posunutím pokračujte.
Jak dopadl Oktagon 22

Salčák vs. Raška | zdroj: isport.blesk.cz

Fiala vs. Petrášek

Také toto byl velmi sledovaný zápas, který neměl dopředu daného favorita. Souboj to byl sám o sobě vynikající, nic méně trval necelé jedno kolo. Pak Ondřej Petrášek zavelel k útoku a technickým KO Fialu alias „Fidžiho“ ukončil.

Primera vs. Lohore

Tento zápas byl ostře sledovaný. Oba dva patří mezi zajímavé borce pro Oktagon, Lohore měl za sebou ale dvě porážky a třetí už nesměl dopustit. Během zápasu byl více aktivní, a nakonec se Lohoremu povedlo urvat výhru na body.

Titulový zápas dle předpokladů

Ačkoli se mluví jako o titulovém zápase, reálně mohl pás získat pouze Ďatelinka. Vémola totiž nenavážil a o pás přišel, stejně jako o možnost o něj včera bojovat. Ďatelinka včera začal ležérním highkickem, který se mu nakonec stal osudným. Vémola jej okamžitě vzal na zem. Druhá chyba byla potrestaná taky. Ďatelinka ukázal Vémolovi záda a ten jej bez lítosti uškrtil. V současné chvíli je tedy pás stále volný.

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama