Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Jak dopadl Oktagon 22

Včera večer se uskutečnil další galavečer Oktagonu, další galavečer MMA. Bylo k vidění spoustu zajímavých figtů, všichni ale s očekáváním sledovali zápas mezi Vémolou a Ďatelinkou, ačkoli o určitou atraktivitu jej připravil fakt, že Vémola nenavážil.

Jak dopadl Oktagon 22
Vémola vítězí nad Ďatelinkou | zdroj: isport.blesk.cz

Spousta překvapení

V průběhu večera se v kleci odehrálo spoustu překvapení a jen pár zápasů vyhráli skutečně favorité. Jasný favorit Bartl v zápase proti Mokrému vyhrál na body. Podobně to měla také Lucie Pudilová proti Fince Suotama. Kopem do hlavy v prvním kole pak zápas proti Netza ukončila favoritka zápasu Szabová.

Růžička vs. Kareta

Zápas mezi Růžičkou a Karetou měl být ve své podstatě jednoznačný. Nasvědčovaly tomu i předzápasové kurzy na jednotlivé borce. Nakonec ale bylo všechno jinak, když po třech kolech zvítězil na body právě Kareta!

Jak dopadl Oktagon 22

Tadeáš Růžička | zdroj: ruik.cz

Polívka vs. Tomczak

Fight mezi těmito borci přinesl další překvapení na Oktagonu 22. Papírově silnější Tomczak byl totiž na body poražený Polívkou. Což čekal skutečně málo kdo. Tomczak sice v průběhu zápasu kousal, Polívka byl ale o chlup lepší.

Pukač vs. Malach

Pukač proti Malachovi byl mírným favoritem. Zápas se poměrně rychle dostal na zem, kde Pukač bojoval o to, aby mu Malach odklepal. To se mu nakonec i povedlo a bere si tak výhru hned v prvním kole, ačkoli nechal v kleci hodně sil.

Salčák vs. Raška

A další překvapení se odehrálo v kleci Oktagonu! Dle předzápasových kurzů měl být jasným favoritem tohoto fightu Salčák. Souboj byl vyrovnaný a zápas nakonec museli rozhodnout bodoví rozhodčí. Ti výhru přiřkli Raškovi!

Jak dopadl Oktagon 22

Salčák vs. Raška | zdroj: isport.blesk.cz

Fiala vs. Petrášek

Také toto byl velmi sledovaný zápas, který neměl dopředu daného favorita. Souboj to byl sám o sobě vynikající, nic méně trval necelé jedno kolo. Pak Ondřej Petrášek zavelel k útoku a technickým KO Fialu alias „Fidžiho“ ukončil.

Primera vs. Lohore

Tento zápas byl ostře sledovaný. Oba dva patří mezi zajímavé borce pro Oktagon, Lohore měl za sebou ale dvě porážky a třetí už nesměl dopustit. Během zápasu byl více aktivní, a nakonec se Lohoremu povedlo urvat výhru na body.

  Jiří "Denisa" Procházka je minulostí! Slavný UFC zápasník změnil přezdívku

Titulový zápas dle předpokladů

Ačkoli se mluví jako o titulovém zápase, reálně mohl pás získat pouze Ďatelinka. Vémola totiž nenavážil a o pás přišel, stejně jako o možnost o něj včera bojovat. Ďatelinka včera začal ležérním highkickem, který se mu nakonec stal osudným. Vémola jej okamžitě vzal na zem. Druhá chyba byla potrestaná taky. Ďatelinka ukázal Vémolovi záda a ten jej bez lítosti uškrtil. V současné chvíli je tedy pás stále volný.

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Povedený galavečer Oktagon 27, který se odehrával u našich východních sousedů, přinesl hromadu skvělých zápasů i dalších příběhů. Pojďme se na ně podívat.

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým...

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama