Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Karlos Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Pro českou MMA scénu přišel dnes doslova šok. Karlos Vémola nenavážil potřebnou hmotnost, což jej připravilo o titulový pás! Zítra ale přesto nastoupí do souboje s Milanem Ďatelinkou. V případě, že by Karlos Vémola vyhrál, pás stejně nedostane!

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!
Přiapdne titul Ďatelinkovi? | zdroj: isport.blesk.cz

Lékař řekl ne!

Karlos Vémola nenavážil hmotnostní limit a další shazování váhy mu zakázal dokonce lékař! Vémola přišel na vážení značně unavený, shazování pro něj rozhodně nebylo snadné. Nakonec ale váha ukázala hodnotu 84,5 kilogramu, přesně o 600 gramů více, než by měl mít. Běžně by dostal fighter ještě hodinu na to, aby se do požadovaného limitu vešel. U Karlose to ale možné nebylo, protože lékař mu další shazování ze zdravotních důvodů nepovolil.

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Zdrcený Karlos Vémola | zdroj: sport.cz

Titul jen pro Ďatelinku

Ondřej Novotný jasně řekl, že Karlos není v současné době šampionem organizace. Pokud by tak zítra vyhrál, stejně pás nedostane. Titul tak připadne Ďatelinkovi pouze v případě, že by vyhrál. Jinak bude Oktagon série bez prozatímního šampiona.

Trable pro Terminátora

Pravidla Oktagon MMA jsou v tomto neúprosná. Karlos Vémola tedy vedle titulového pásu přijde také o určitá procenta z výplaty, což nejsou zrovna nejmenší peníze. Dokonce se spekulovalo o tom, zda se zápas uskuteční. Ďatelinka ale nakonec souhlasil, za což si vysloužil respekt od legendy české MMA scény.

Otázka je, zda bude zítřejší zápas tak vyhrocený, jako by byl za běžných okolností. Stejně tak je otázka, zda nebude Karlos psychicky dole. Přišel o pás, který bude muset znovu dobývat, přišel o prémie a zápas tak pro něj zítra nemá větší smysl. Podcení Ďatelinku a prohraje, nebo již zítra nastartuje svou novou cestu za titulem? A je ve hře konec kariéry Karlose Vémoly? Na to vše najdeme odpovědi již velmi brzy!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým...

MMA

UFC 262 byl nabitý galavečer, kde nebylo nouze o skvělé zápasy. Především se ale celý svět MMA upíral k tomu, kdo získá titul šampiona...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama