Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Karlos Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Pro českou MMA scénu přišel dnes doslova šok. Karlos Vémola nenavážil potřebnou hmotnost, což jej připravilo o titulový pás! Zítra ale přesto nastoupí do souboje s Milanem Ďatelinkou. V případě, že by Karlos Vémola vyhrál, pás stejně nedostane!

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!
Přiapdne titul Ďatelinkovi? | zdroj: isport.blesk.cz

Lékař řekl ne!

Karlos Vémola nenavážil hmotnostní limit a další shazování váhy mu zakázal dokonce lékař! Vémola přišel na vážení značně unavený, shazování pro něj rozhodně nebylo snadné. Nakonec ale váha ukázala hodnotu 84,5 kilogramu, přesně o 600 gramů více, než by měl mít. Běžně by dostal fighter ještě hodinu na to, aby se do požadovaného limitu vešel. U Karlose to ale možné nebylo, protože lékař mu další shazování ze zdravotních důvodů nepovolil.

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Zdrcený Karlos Vémola | zdroj: sport.cz

Titul jen pro Ďatelinku

Ondřej Novotný jasně řekl, že Karlos není v současné době šampionem organizace. Pokud by tak zítra vyhrál, stejně pás nedostane. Titul tak připadne Ďatelinkovi pouze v případě, že by vyhrál. Jinak bude Oktagon série bez prozatímního šampiona.

Trable pro Terminátora

Pravidla Oktagon MMA jsou v tomto neúprosná. Karlos Vémola tedy vedle titulového pásu přijde také o určitá procenta z výplaty, což nejsou zrovna nejmenší peníze. Dokonce se spekulovalo o tom, zda se zápas uskuteční. Ďatelinka ale nakonec souhlasil, za což si vysloužil respekt od legendy české MMA scény.

Otázka je, zda bude zítřejší zápas tak vyhrocený, jako by byl za běžných okolností. Stejně tak je otázka, zda nebude Karlos psychicky dole. Přišel o pás, který bude muset znovu dobývat, přišel o prémie a zápas tak pro něj zítra nemá větší smysl. Podcení Ďatelinku a prohraje, nebo již zítra nastartuje svou novou cestu za titulem? A je ve hře konec kariéry Karlose Vémoly? Na to vše najdeme odpovědi již velmi brzy!

  Jiří "Denisa" Procházka je minulostí! Slavný UFC zápasník změnil přezdívku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Povedený galavečer Oktagon 27, který se odehrával u našich východních sousedů, přinesl hromadu skvělých zápasů i dalších příběhů. Pojďme se na ně podívat.

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým...

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama