Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Karlos Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Pro českou MMA scénu přišel dnes doslova šok. Karlos Vémola nenavážil potřebnou hmotnost, což jej připravilo o titulový pás! Zítra ale přesto nastoupí do souboje s Milanem Ďatelinkou. V případě, že by Karlos Vémola vyhrál, pás stejně nedostane!

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!
Přiapdne titul Ďatelinkovi? | zdroj: isport.blesk.cz

Lékař řekl ne!

Karlos Vémola nenavážil hmotnostní limit a další shazování váhy mu zakázal dokonce lékař! Vémola přišel na vážení značně unavený, shazování pro něj rozhodně nebylo snadné. Nakonec ale váha ukázala hodnotu 84,5 kilogramu, přesně o 600 gramů více, než by měl mít. Běžně by dostal fighter ještě hodinu na to, aby se do požadovaného limitu vešel. U Karlose to ale možné nebylo, protože lékař mu další shazování ze zdravotních důvodů nepovolil.

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Zdrcený Karlos Vémola | zdroj: sport.cz

Titul jen pro Ďatelinku

Ondřej Novotný jasně řekl, že Karlos není v současné době šampionem organizace. Pokud by tak zítra vyhrál, stejně pás nedostane. Titul tak připadne Ďatelinkovi pouze v případě, že by vyhrál. Jinak bude Oktagon série bez prozatímního šampiona.

Trable pro Terminátora

Pravidla Oktagon MMA jsou v tomto neúprosná. Karlos Vémola tedy vedle titulového pásu přijde také o určitá procenta z výplaty, což nejsou zrovna nejmenší peníze. Dokonce se spekulovalo o tom, zda se zápas uskuteční. Ďatelinka ale nakonec souhlasil, za což si vysloužil respekt od legendy české MMA scény.

Otázka je, zda bude zítřejší zápas tak vyhrocený, jako by byl za běžných okolností. Stejně tak je otázka, zda nebude Karlos psychicky dole. Přišel o pás, který bude muset znovu dobývat, přišel o prémie a zápas tak pro něj zítra nemá větší smysl. Podcení Ďatelinku a prohraje, nebo již zítra nastartuje svou novou cestu za titulem? A je ve hře konec kariéry Karlose Vémoly? Na to vše najdeme odpovědi již velmi brzy!

Reklama. Posunutím pokračujte.
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Mužská tenisová asociace (ATP) a ženská tenisová asociace (WTA) rozhodly, že na letošním Wimbledonu se nebudou rozdávat body do světového žebříčku.

Box

Tyson Fury je známý tím, že si umí užívat. Tentokrát to ovšem přehnal s alkoholem. Ukazuje to video. 

Motosport

Italské stáji se zatím při víkendové Velké ceně Španělska daří. Poté, co jejich pilot Charles Leclerc ovládl oba tréninky, opanoval monacký pilot také kvalifikace...

Fotbal

Je to jen pár dnů, co vedení Manchesteru City uvedlo, že do jejich řad vstoupí během letní pauzy Erling Haaland, který byl v posledním...

Hokej

Česko si po rozpačitém výkonu s Rakouskem a pobytem na hraně postupu do play-off spravilo chuť. 

Hokej

Mistrovství světa v hokeji přineslo sexistickou kauzu. Hlavními aktéry jsou redaktorka slovenské (RTVS) televize Barbora Žiačiková a členka německého štábu Jessica Campbellová.

Reklama