Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Karlos Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Pro českou MMA scénu přišel dnes doslova šok. Karlos Vémola nenavážil potřebnou hmotnost, což jej připravilo o titulový pás! Zítra ale přesto nastoupí do souboje s Milanem Ďatelinkou. V případě, že by Karlos Vémola vyhrál, pás stejně nedostane!

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!
Přiapdne titul Ďatelinkovi? | zdroj: isport.blesk.cz

Lékař řekl ne!

Karlos Vémola nenavážil hmotnostní limit a další shazování váhy mu zakázal dokonce lékař! Vémola přišel na vážení značně unavený, shazování pro něj rozhodně nebylo snadné. Nakonec ale váha ukázala hodnotu 84,5 kilogramu, přesně o 600 gramů více, než by měl mít. Běžně by dostal fighter ještě hodinu na to, aby se do požadovaného limitu vešel. U Karlose to ale možné nebylo, protože lékař mu další shazování ze zdravotních důvodů nepovolil.

Vémola před titulovým zápasem nenavážil!

Zdrcený Karlos Vémola | zdroj: sport.cz

Titul jen pro Ďatelinku

Ondřej Novotný jasně řekl, že Karlos není v současné době šampionem organizace. Pokud by tak zítra vyhrál, stejně pás nedostane. Titul tak připadne Ďatelinkovi pouze v případě, že by vyhrál. Jinak bude Oktagon série bez prozatímního šampiona.

Trable pro Terminátora

Pravidla Oktagon MMA jsou v tomto neúprosná. Karlos Vémola tedy vedle titulového pásu přijde také o určitá procenta z výplaty, což nejsou zrovna nejmenší peníze. Dokonce se spekulovalo o tom, zda se zápas uskuteční. Ďatelinka ale nakonec souhlasil, za což si vysloužil respekt od legendy české MMA scény.

Otázka je, zda bude zítřejší zápas tak vyhrocený, jako by byl za běžných okolností. Stejně tak je otázka, zda nebude Karlos psychicky dole. Přišel o pás, který bude muset znovu dobývat, přišel o prémie a zápas tak pro něj zítra nemá větší smysl. Podcení Ďatelinku a prohraje, nebo již zítra nastartuje svou novou cestu za titulem? A je ve hře konec kariéry Karlose Vémoly? Na to vše najdeme odpovědi již velmi brzy!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Jako jediný český zástupce se fotbalová Slavia probojoval do jarní části evropských pohárů. Po kontroverzním druhém utkání na půdě skotského Rangers postoupila do čtvrtfinále,...

Hokej

Boston získal do svého týmu velmi zvučnou posilu! Z Buffala k Bruins míří útočník Taylor Hall. O něj mělo zájem hned několik klubů NHL,...

Basket

Koncept supertýmu, který má ve své sestavě dva až tři špičkové hráče, je, zdá se, přežitek. V NBA se zformoval tým, který má ve...

Reklama