Connect with us

Ahoj, co hledáte?

Fotbal

Tvrdík zakázal fotografovi vstup na stadion! Kvůli fotce Prymuly!

Slávistický boss Jaroslav Tvrdík zakázal vstup na stadion fotografovi z mediálního domu CNC po tom, co 18. února zachytil tehdejšího poradce premiéra Romana Prymulu na zápase proti Leicesteru City. Tvrdík tak nevídaně zasáhl do novinářské práce a porušil tím i mediální protokol FORTUNA:LIGY!

Tvrdík zakázal fotografovi, co zachytil Prymulu, vstup na stadion! Porušil protokol Fortuna:Ligy!
Tvrdík zakázal fotografovi, co zachytil Prymulu, vstup na stadion! Porušil protokol Fortuna:Ligy! (zdroj: isport.cz)

Osudový den

První zápas mezi Slavií a anglickým Leicesterem dopadl senzačně bezbrankovou remízou. Nešlo ale jen o skóre, Sešívaní předvedli fantastický výkon a udělali první krok k senzačnímu postupu do osmifinále Evropské ligy přes 3. tým Premier League. Bohužel politická debata po zápase převažovala nad tou fotbalovou. Málokdo mluvil o taktickém pojetí, bojovnosti a úsilí Slavie.

Bouřlivé reakce

Mnohem více reakcí vzbudila fotografie z mediálního domu CNC, která zachytila tehdejšího poradce premiéra Babiše Romana Prymulu. O přítomnosti epidemiologa a nynějšího poradce prezidenta Zemana na zápase vzbudila bouřlivé debaty na českém internetu. Bývalý ministr zdravotnictví totiž pár hodin před utkáním prohlásil, že by epidemiologické situaci v zemi pomohl tvrdý lockdown. Tím ukázal obrovské pokrytectví, byť neporušil žádná pravidla či opatření. Navíc měl i respirátor, což se o šéfovi fotbalové Slavie Tvrdíkovi říci nedalo.

Vysvětlování

Po tomto extempore se Tvrdík několikrát omluvil na svém twitterovém účtu: „Pozvání VIP hostů na včerejší zápas bylo v intencích toho, že máme být jako přední český klub vzorem a pozitivním symbolem a na zápasy nemohou všichni naši fanoušci, morálním selháním. Omlouváme se,“ prohlásil několik hodin po utkání.  Prymulovo chování odsoudil premiér Babiš, celou situaci označil za papalášství a s okamžitou platností ho odvolal z postu poradce premiéra pro zdravotnictví.

Porušení protokolu

Slávistický boss zakázal fotografovi CNC vstup na středeční osmifinále Mol Cupu s Karovy Vary a také na zítřejší ligový zápas Slavie proti Baniku. Tvrdík nejenže znovu „morálně selhal“, ale porušil tím i mediální protokol Fortuna:Ligy, podle kterého má fotograf CNC garantové místo na všech ligových zápasech.

Reklama. Posunutím pokračujte.

  Gól roku? Schickova střela z poloviny hřiště se nedostala ani mezi první tři
1 Comment

1 Comment

  1. Petr Režňák

    6. 3. 2021 at 14:32

    Kritika Slavie,Tvrdíka, Číny se zakazuje, aneb, vše, co se nehodí ke skvělému image tohoto klubu je nepravda….

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama