Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka, mladý nadějný bojovník MMA, který se připravuje na svůj vůbec první titulový zápas. Vyzve nikoho menšího, než Karlose „Terminátora“ Vémolu. Pojďme si ale Milana Ďatelinku trošku představit před tím, než 27.3.2021 nastoupí do klece kde se jistě pokusí získat pás pro sebe!

Kdo je Milan Ďatelinka?
Milan Ďatelinka | zdroj: sport.aktuality.sk

Profesionální kariéra

Nejdříve se podívejme na kariéru v rámci organizace Okatgon. Skóre má Ďatelinka 6-1-0. Dokázal tedy šestkrát vyhrál, prohrál pouze s Markem Kisičem. Ďatelinka pochází ze Slovenské republiky a oslavil 24. narozeniny. V současné době trénuje pod gymem CSW Slovakia & Boxerňa Žilina a bojuje v middleweight.

Medailonek Milana Ďatelinky

Milan Ďatelinka se narodil 9. listopadu roku 1995. Můžete jej znát také pod přezdívkou „Mr. Comeback“. Tuto přezdívku si vysloužil proto, že se dokáže dostat i z ze situací, která by zpravidla měla skončit submisí. V rámci celkové MMA kariéry odzápasil Milan Ďatelinka 12 zápasů. Osm z nich vyhrál a čtyři prohrál. V současné době je považován za velký talent v rámci MMA. Se svojí výškou téměř 190 centimetrů má pro svoji váhovou kategorii opravdu skvělé předpoklady, kterými může překvapit i „Terminátora“ na Oktagou 22.

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka | zdroj: cz.medijuana.eu

Zajímavosti z jeho živost

Milan Ďatelinka se netají tím, že patřil mezi fotbalové chuligány. Konkrétně pod hooligans Slovanu Bratislava. Účastnil se také bojů mezi dalšími chuligány na odlehlých místech. Vůbec se za tuto minulost nestydí a naopak říká, že je dále členem hooligans, musí se, ale držte dál od zranění a celkově se zkrátka chovat jako profesionál.

Určitě byste měli vědět, že Milana Ďatelinku trénuje Attila Vegh který už na Karlose Vémolu vyzrál. Předá nějaké rady Milanovi? To uvidíme v titulovém zápase 27.3!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

MMA

Populární český UFC zápasník Jiří Procházka už zná datum svého titulového zápasu. 

MMA

Australská MMA zápasnice Ebanie Bridgesová způsobila poprask na vážení před zápasem. Dostavila se k němu ve spodním prádle.

MMA

Přibližně rok čekal jeden z nejpopulárnějších českých MMA zápasníků na návrat do klece. Chvílemi už to vypadalo beznadějně, ale teď to vypadá na happy...

MMA

Shazování před zápasem. Odnedávna docela ožehavé téma, které nyní opět rezonuje internetem a to díky fotografii anglického MMA zápasníka Nathaniela Wooda.

Reklama
Reklama

Nové

Tenis

Bývalá světová tenisová jednička Simona Halepová ve finále French Open psychicky zkolabovala a prohrála s Číňankou Čeng Čchin-wen 6:2, 2:6 a 1:6.

Hokej

Česko nezvládlo semifinálový zápas s Kanadou a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.

Fotbal

Největší britská televizní a rozhlasová stanice BBC označila tým Manchester United za "odpad". Následně se trapas snažila vysvětlit.

Hokej

Česko zvládlo čtvrteční zápas s Německem a probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji. Večerní zápasy potom rozhodly také o jeho soupeři.

Hokej

Česko slaví obrovský úspěch. Probojovalo se do semifinále Mistrovství světa v hokeji, mají tedy jistotu, že si zahrají o medaile.

Hokej

Bývalý kouč české hokejové reprezentace Filip Pešán bude od nové sezóny trénovat švýcarské Lausanne.

Reklama