Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka, mladý nadějný bojovník MMA, který se připravuje na svůj vůbec první titulový zápas. Vyzve nikoho menšího, než Karlose „Terminátora“ Vémolu. Pojďme si ale Milana Ďatelinku trošku představit před tím, než 27.3.2021 nastoupí do klece kde se jistě pokusí získat pás pro sebe!

Kdo je Milan Ďatelinka?
Milan Ďatelinka | zdroj: sport.aktuality.sk

Profesionální kariéra

Nejdříve se podívejme na kariéru v rámci organizace Okatgon. Skóre má Ďatelinka 6-1-0. Dokázal tedy šestkrát vyhrál, prohrál pouze s Markem Kisičem. Ďatelinka pochází ze Slovenské republiky a oslavil 24. narozeniny. V současné době trénuje pod gymem CSW Slovakia & Boxerňa Žilina a bojuje v middleweight.

Medailonek Milana Ďatelinky

Milan Ďatelinka se narodil 9. listopadu roku 1995. Můžete jej znát také pod přezdívkou „Mr. Comeback“. Tuto přezdívku si vysloužil proto, že se dokáže dostat i z ze situací, která by zpravidla měla skončit submisí. V rámci celkové MMA kariéry odzápasil Milan Ďatelinka 12 zápasů. Osm z nich vyhrál a čtyři prohrál. V současné době je považován za velký talent v rámci MMA. Se svojí výškou téměř 190 centimetrů má pro svoji váhovou kategorii opravdu skvělé předpoklady, kterými může překvapit i „Terminátora“ na Oktagou 22.

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka | zdroj: cz.medijuana.eu

Zajímavosti z jeho živost

Milan Ďatelinka se netají tím, že patřil mezi fotbalové chuligány. Konkrétně pod hooligans Slovanu Bratislava. Účastnil se také bojů mezi dalšími chuligány na odlehlých místech. Vůbec se za tuto minulost nestydí a naopak říká, že je dále členem hooligans, musí se, ale držte dál od zranění a celkově se zkrátka chovat jako profesionál.

Určitě byste měli vědět, že Milana Ďatelinku trénuje Attila Vegh který už na Karlose Vémolu vyzrál. Předá nějaké rady Milanovi? To uvidíme v titulovém zápase 27.3!

  Jiří "Denisa" Procházka je minulostí! Slavný UFC zápasník změnil přezdívku
Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Povedený galavečer Oktagon 27, který se odehrával u našich východních sousedů, přinesl hromadu skvělých zápasů i dalších příběhů. Pojďme se na ně podívat.

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým...

Reklama
Reklama

Nové

Biatlon

Ruská lukostřelecká biatlonistka Maria Kornějevová čelí obvinění, že při obětním rituálu zabila patnáctiletého chlapce. 

Nezařazené

Manchester United dokázal vyhrát zápas proti Atalantě v Lize mistrů, ve kterém prohrával 2:0. Fanoušci si však kromě skvělého obratu všimli také pověrčivého chování...

MMA

Konec všem spekulacím! Na české scéně se skutečně objevila zbrusu nová bojová organizace, která nese název Real Right Arena (zkráceně RFA).

MMA

Slavný MMA zápasník Conor McGregor má na krku pořádný průšvih. Podle dostupných zpráv napadl slavného italského DJe, za což mu hrozí až 3 roky...

Fotbal

Nepodařené představení mají za sebou zástupci českého fotbalu ve čtvrtečním dni evropských pohárů. Bodově naprázdno z něj vyšli jak Sparta tak Slavia, čest českému...

MMA

Jiří Procházka za sebou nechal přezdívku "Denisa" a místo ní začal používat "BJP". 

Reklama