Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka, mladý nadějný bojovník MMA, který se připravuje na svůj vůbec první titulový zápas. Vyzve nikoho menšího, než Karlose „Terminátora“ Vémolu. Pojďme si ale Milana Ďatelinku trošku představit před tím, než 27.3.2021 nastoupí do klece kde se jistě pokusí získat pás pro sebe!

Kdo je Milan Ďatelinka?
Milan Ďatelinka | zdroj: sport.aktuality.sk

Profesionální kariéra

Nejdříve se podívejme na kariéru v rámci organizace Okatgon. Skóre má Ďatelinka 6-1-0. Dokázal tedy šestkrát vyhrál, prohrál pouze s Markem Kisičem. Ďatelinka pochází ze Slovenské republiky a oslavil 24. narozeniny. V současné době trénuje pod gymem CSW Slovakia & Boxerňa Žilina a bojuje v middleweight.

Medailonek Milana Ďatelinky

Milan Ďatelinka se narodil 9. listopadu roku 1995. Můžete jej znát také pod přezdívkou „Mr. Comeback“. Tuto přezdívku si vysloužil proto, že se dokáže dostat i z ze situací, která by zpravidla měla skončit submisí. V rámci celkové MMA kariéry odzápasil Milan Ďatelinka 12 zápasů. Osm z nich vyhrál a čtyři prohrál. V současné době je považován za velký talent v rámci MMA. Se svojí výškou téměř 190 centimetrů má pro svoji váhovou kategorii opravdu skvělé předpoklady, kterými může překvapit i „Terminátora“ na Oktagou 22.

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka | zdroj: cz.medijuana.eu

Zajímavosti z jeho živost

Milan Ďatelinka se netají tím, že patřil mezi fotbalové chuligány. Konkrétně pod hooligans Slovanu Bratislava. Účastnil se také bojů mezi dalšími chuligány na odlehlých místech. Vůbec se za tuto minulost nestydí a naopak říká, že je dále členem hooligans, musí se, ale držte dál od zranění a celkově se zkrátka chovat jako profesionál.

Určitě byste měli vědět, že Milana Ďatelinku trénuje Attila Vegh který už na Karlose Vémolu vyzrál. Předá nějaké rady Milanovi? To uvidíme v titulovém zápase 27.3!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

Fotbal

Jako jediný český zástupce se fotbalová Slavia probojoval do jarní části evropských pohárů. Po kontroverzním druhém utkání na půdě skotského Rangers postoupila do čtvrtfinále,...

Hokej

Boston získal do svého týmu velmi zvučnou posilu! Z Buffala k Bruins míří útočník Taylor Hall. O něj mělo zájem hned několik klubů NHL,...

Basket

Koncept supertýmu, který má ve své sestavě dva až tři špičkové hráče, je, zdá se, přežitek. V NBA se zformoval tým, který má ve...

Reklama