Connect with us

Ahoj, co hledáte?

MMA

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka, mladý nadějný bojovník MMA, který se připravuje na svůj vůbec první titulový zápas. Vyzve nikoho menšího, než Karlose „Terminátora“ Vémolu. Pojďme si ale Milana Ďatelinku trošku představit před tím, než 27.3.2021 nastoupí do klece kde se jistě pokusí získat pás pro sebe!

Kdo je Milan Ďatelinka?
Milan Ďatelinka | zdroj: sport.aktuality.sk

Profesionální kariéra

Nejdříve se podívejme na kariéru v rámci organizace Okatgon. Skóre má Ďatelinka 6-1-0. Dokázal tedy šestkrát vyhrál, prohrál pouze s Markem Kisičem. Ďatelinka pochází ze Slovenské republiky a oslavil 24. narozeniny. V současné době trénuje pod gymem CSW Slovakia & Boxerňa Žilina a bojuje v middleweight.

Medailonek Milana Ďatelinky

Milan Ďatelinka se narodil 9. listopadu roku 1995. Můžete jej znát také pod přezdívkou „Mr. Comeback“. Tuto přezdívku si vysloužil proto, že se dokáže dostat i z ze situací, která by zpravidla měla skončit submisí. V rámci celkové MMA kariéry odzápasil Milan Ďatelinka 12 zápasů. Osm z nich vyhrál a čtyři prohrál. V současné době je považován za velký talent v rámci MMA. Se svojí výškou téměř 190 centimetrů má pro svoji váhovou kategorii opravdu skvělé předpoklady, kterými může překvapit i „Terminátora“ na Oktagou 22.

Kdo je Milan Ďatelinka?

Milan Ďatelinka | zdroj: cz.medijuana.eu

Zajímavosti z jeho živost

Milan Ďatelinka se netají tím, že patřil mezi fotbalové chuligány. Konkrétně pod hooligans Slovanu Bratislava. Účastnil se také bojů mezi dalšími chuligány na odlehlých místech. Vůbec se za tuto minulost nestydí a naopak říká, že je dále členem hooligans, musí se, ale držte dál od zranění a celkově se zkrátka chovat jako profesionál.

Určitě byste měli vědět, že Milana Ďatelinku trénuje Attila Vegh který už na Karlose Vémolu vyzrál. Předá nějaké rady Milanovi? To uvidíme v titulovém zápase 27.3!

Do komentářů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte také

MMA

Je to tady, dlouho očekávaný galavečer Oktagon 26! Výsledky všech zápasů se dozvíte v tomto článku! Kdo nakonec získá titul střední váhy?

MMA

Měl to být zápas galavečera Oktagonu 26. Karlos Vémola měl bojovat o zisk titulu v organizaci Oktagon, kde se měl postavit proti polákovi Naruszczkovi....

MMA

David Dvořák má nastoupit v rámci zápasu hlavní karty na galavečeru UFC Fight Night 188. Navíc, tento borec sponzorovaný mj. i Tipsportem je horkým...

MMA

UFC 262 byl nabitý galavečer, kde nebylo nouze o skvělé zápasy. Především se ale celý svět MMA upíral k tomu, kdo získá titul šampiona...

Reklama
Reklama

Nové

Motosport

Velká cena Maďarska přinesla dosud nevídanou podívanou. Po karambolu na startu a špatném rozhodnutí Lewise Hamiltona vyhrál Esteban Ocon s vozem Alpine.

Olympiáda

Australské kanoistické hvězdě Jessice Foxové pomohl k výhře zlaté medaile velice netradiční prvek. Jednalo se o pánskou ochranu.

Fotbal

Anglický fotbalista Jack Grealish usiluje o přestup do Manchesteru City, fanoušci ovšem odhalili, že tento klub nenávidí.

EURO

Gól Patrika Schicka z poloviny hřiště na EURO 2020 v anketě UEFA o gól roku nestačil ani na první tři místa. 

Cyklistika

Sportovní ředitel Německého cyklistického svazu během závodu hecoval svého svěřence. Jeho slova však byla značně netradiční a navíc ho při tom zachytily kamery.

Olympiáda

Judistický turnaj na Olympijských hrách 2021 přinesl skandál. Rumunský trenér Cluaudia Pusy před zápasem přistoupil ke své svěřenkyni Martyně Trajdosové, vzal ji za klopy...

Reklama